Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылдық округінің Благовещенка ауылының құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 12 сәуірдегі № 7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 сәуірде № 7472-15 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2 тармағына сәйкес, Благовещенка ауылы халқының пікірін ескере отырып, 2020 жылғы 29 желтоқсандағы Солтүстік Қазақстан облысы ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылдық округі Благовещенка ауылының Социалистическая көшесі Төлебай Мұстафин көшесіне қайта аталсын.
2. Благовещенка ауылдық округінің Благовещенка ауылындағы тұйық көшелердің атауы қайта аталсын:
Коммунистический тұйық көшесі Герольд Бельгер тұйық көшесіне;
Дзержинский тұйық көшесі Достық тұйық көшесіне;
Чапаев тұйық көшесі Мағжан Жұмабаев тұйық көшесіне;
Пионерский тұйық көшесі Әл-Фараби тұйық көшесіне қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Благовещенка ауылдық округі әкімі Т. Иманжанов

О переименовании составных частей села Благовещенка Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2023 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 апреля 2023 года № 7472-15
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учҰтом мнения населения села Благовещенка, на основании заключения Северо-Казахстанской областной ономастической комиссии от 29 декабря 2020 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Социалистическая на улицу Төлебай Мұстафин в селе Благовещенка Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области.
2. Переименовать переулки в селе Благовещенка Благовещенского сельского округа:
переулок Коммунистический в переулок Герольд Бельгера;
переулок Дзержинского в переулок Достық;
переулок Чапаева в переулок Мағжан Жұмабаев;
переулок Пионерский в переулок Әл-Фараби.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Благовещенского сельского округа Т. Иманжанов