120
"Айсберг" дүкені,
"У Ванюши" дүкені
азық-түлік /азык-түлік емес
5
69
Ольшанка ауылы, Төле би көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының фельдшерлік-акушерлік пунктінің сол жағында
30
жоқ
азық-түлік /азык-түлік емес
5
70
Вознесенка ауылы, Әл-Фараби көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункті ғимаратына қарама-қарсы
30
жоқ
азық-түлік /азык-түлік емес
5
71
Вишневка ауылы, Бірлік көшесі, №5 тұрғын үйдің оң жағында
30
жоқ
азық-түлік /азык-түлік емес
5

120
магазин "Айсберг", магазин
"У Ванюши"
продовольственные /непродовольственные
5
69
село Ольшанка, улица Төле би, слева от фельдшерско-акушерского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Кызылжарская районная больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"
30
отсутствует
продовольственные /непродовольственные
5
70
село Вознесенка, улица Әл-Фараби, напротив здания медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Кызылжарская районная больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"
30
отсутствует
продовольственные /непродовольственные
5
71
село Вишневка, улица Бірлік, справа от жилого дома №5
30
отсутствует
продовольственные /непродовольственные
5