Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 2 наурыздағы № 36 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 наурызда № 7451-15 болып тіркелді
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) Ішкі сауда қағидаларының 73-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 19.09.2024 № 230 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 9 қазандағы № 245 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6584 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 2 марта 2023 года № 36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 марта 2023 года № 7451-15
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 73 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148) акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 19.09.2024 № 230 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 9 октября 2020 года № 245 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6584).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мамлют ауданның әкімі В. Лукин
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы әкімінің
2023 жылғы 2 наурыздағы № 36
қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мамлютского района В. Лукин
Приложение
к постановлению акима
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
от 2 марта 2023 года № 36
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 19.09.2024 № 230 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Орналасу орны
1
Андреев ауылдық округі, Андреевка ауылы, 50 лет Казахстана көшесі,
№ 24 үйге қарама-қарсы
2
Андреев ауылдық округі, Андреевка ауылы, 50 лет Казахстана көшесі,
"Андреевка СК" дүкеніне қарама-қарсы
3
Андреев ауылдық округі, Бостандық ауылы, Ақ Орда көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Андреев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ауылдық клубы ғимаратына
қарама-қарсы
4
Белое ауылдық округі, Белое ауылы, Астық көшесі, "Бармалей" дүкенінің сол жағында
5
Белое ауылдық округі,Щучье ауылы, Гүлдер көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Белое ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Мәдениет үйі ғимаратының сол жағында
6
Белое ауылдық округі, Чистое ауылы, Мамыр көшесі, "Продукты" дүкенінің сол жағында
7
Воскресенов ауылдық округі, Воскресеновка ауылы, Достық көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Мәдениет үйі ғимаратының сол жағында
8
Воскресенов ауылдық округі, Искра ауылы, Бейбітшілік көшесі, "Кристина" дүкенінің сол жағы
9
Дубровное ауылдық округі, Дубровное ауылы, Интернациональная көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Дубровное ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
10
Дубровное ауылдық округі, Михайловка ауылы, Сәбит Мұқанов көшесі,
№ 38/2 үйдің оң жағында
11
Краснознамен ауылдық округі, Краснознаменное ауылы, Конституция көшесі, № 3 үйдің сол жағында
12
Краснознамен ауылдық округі, Калугино ауылы, Еңбек көшесі, № 14/1 үйге
қарама-қарсы
13
Краснознамен ауылдық округі, Беловка ауылы, Мектеп көшесі,
№ 16 үйге қарама-қарсы
14
Қызыләскер ауылдық округі, Қызыләскер ауылы, Мир көшесі, "Кзыласкерское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсе ғимаратына қарама-қарсы
15
Бике ауылдық округі, Бике ауылы, Мектеп көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Бике ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Мәдениет үйі ғимаратының сол жағында
16
Леденев ауылдық округі, Леденево ауылы, Батыр көшесі, "Фатерланд" шаруа қожалығы ғимаратына қарама-қарсы
17
Новомихайлов ауылдық округі, Минкесер ауылы, Юбилейная көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новомихайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Мәдениет үйі ғимаратының оң жағында
18
Новомихайлов ауылдық округі, Новомихайловка ауылы, Победа көшесі, "Новомихайловское- 2003" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі асханасының сол жағында
19
Пригород ауылдық округі,Покровка ауылы, Мир көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Пригород ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында
20
Становое ауылдық округі Афонькино ауылы, Орталық көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Становое ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Мәдениет үйі ғимаратының қарама қарсы
21
Мамлютка қаласы, Сәбит Мұқанов көшесі, "Казахстан" дүкеніне
қарама-қарсы
22
Мамлютка қаласы, Школьная көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Юность" стадионына кіре берісте сол жағында
23
Мамлютка қаласы, Победа көшесі, "Достық" саябағының ішкі аумағы (сахнаның оң жағында)
24
Мамлютка қаласы, Григорий Потанин көшесі, "Ария" дүкенінің сол жағында

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 19.09.2024 № 230 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Месторасположение
1
Андреевский сельский округ, село Андреевка, улица 50 лет Казахстана, напротив дома № 24
2
Андреевский сельский округ, село Андреевка, улица 50 лет Казахстана напротив магазина "Андреевка СК"
3
Андреевский сельский округ, село Бостандык, улица Ақ Орда, напротив здания сельского клуба государственного учреждения "Аппарат акима Андреевского сельского округа Мамлютского района
Северо-Казахстанской области"
4
Беловский сельский округ, село Белое, улица Астық, слева от магазина "Бармалей"
5
Беловский сельский округ, село Щучье, улица Гулдер, слева от здания Дома культуры коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Беловского сельского округа Мамлютского района
Северо-Казахстанской области"
6
Беловский сельский округ, село Чистое, улица Мамыр, слева от магазина "Продукты"
7
Воскресеновский сельский округ, село Воскресеновка, улица Достық,
слева от здания Дома культуры коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
8
Воскресеновский сельский округ, село Искра, улица Бейбітшілік, слева от магазина "Кристина"
9
Дубровинский сельский округ, село Дубровное, улица Интернациональная, напротив здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Дубровинского сельского округа Мамлютского района
Северо-Казахстанской области"
10
Дубровинский сельский округ, село Михайловка, улица Сабита Муканова, справа от дома № 38/2
11
Краснознаменский сельский округ, село Краснознаменное, улица Конституции, слева от дома № 3
12
Краснознаменский сельский округ, село Калугино, улица Еңбек, напротив дома № 14/1
13
Краснознаменский сельский округ, село Беловка, улица Мектеп, напротив дома № 16
14
Кызыласкерский сельский округ, село Кызыласкер, улица Мира, напротив здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Кзыласкерское"
15
Сельский округ Бике, село Бике, улица Мектеп, слева от здания Дома культуры коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Бике Мамлютского района
Северо-Казахстанской области"
16
Леденевский сельский округ, село Леденево, улица Батыр, напротив здания крестьянского хозяйства "Фатерланд"
17
Новомихайловский сельский округ, село Минкесер, улица Юбилейная, справа от здания Дома культуры коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Новомихайловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
18
Новомихайловский сельский округ, село Новомихайловка, улица Победы, слева от столовой товарищества с ограниченной ответственностью "Новомихайловское-2003"
19
Пригородный сельский округ, село Покровка, улица Мира, слева от здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Пригородного сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
20
Становской сельский округ, село Афонькино, улица Орталық, напротив здания Дома культуры коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Становскогосельского округа Мамлютского района
Северо-Казахстанской области"
21
город Мамлютка, улица Сабита Муканова, напротив магазина "Казахстан"
22
город Мамлютка, улица Школьная, слева от входа в стадион "Юность" коммунального государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
23
город Мамлютка, улица Победы, внутренняя территория парка "Достық" (справа от сцены)
24
город Мамлютка, улица Григория Потанина, слева от магазина "Ария"