Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 467 "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, индекстері мен атауларын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 19 шілдедегі № 249 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 шілдеде № 7564-15 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 467 "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, индекстерін және атауларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5763 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізу:
көрсетілген қаулыға 1-қосымша және осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Тайынша ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тайынша ауданының әкімі Б. Альжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
жолаушылар көлігі және автомобильдік
жолдар басқармасы" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің

О внесении изменений в постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2019 года № 467 "Об утверждении перечня, индексов и наименований автомобильных дорог общего пользования районного значения по Тайыншинскому району Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 19 июля 2023 года № 249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 июля 2023 года № 7564-15
Акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменение в постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2019 года № 467 "Об утверждении перечня, индексов и наименований автомобильных дорог общего пользования районного значения по Тайыншинскому району Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5763) следующие изменения:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Тайыншинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тайыншинского района Б. Альжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Коммунального государственного учреждения
"Управление пассажирского транспорта
и автомобильных дорог акимата
Северо-Казахстанской области"
Приложение
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области