Атырау қаласы Қайыршақты ауылдық округінің кейбір құрамдас бөліктеріне атаулар беру туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Қайыршақты ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 20 ақпандағы № 90 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 ақпанда № 4983-06 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Атырау облыстық ономастикалық комиссиясының 2022 жылғы 11 наурыздағы қорытындысы негізінде , Қайыршақты ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Атырау қаласы Қайыршақты ауылдық округінің шағын аудандарының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
Жұлдыз - 3 шағын ауданының № 21 көшесіне Ахмет Айғалиев көшесі;
Көктем шағын ауданының № 1 көшесіне Кимран Ескариев көшесі.
2. Қайыршақты ауылдық округінің жаңа шағын ауданына Болашақ шағын ауданы атауы берілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қайыршақты ауылдық
округінің әкімі
Ш. Калиев

О присвоении наименований некоторым составным частям Кайыршахтинского сельского округа города Атырау
Решение акима Кайыршахтинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 20 февраля 2023 года № 90. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 февраля 2023 года № 4983-06
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения жителей Кайыршахтинского сельского округа, на основании заключения Атырауской областной ономастической комиссии от 11 марта 2022 года РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим улицам микрорайонов Кайыршахтинского сельского округа города Атырау:
улице № 21 микрорайона Жұлдыз - 3 улица Ахмет Айғалиев;
улице № 1 микрорайона Көктем улица Кимран Ескариев.
2. Присвоить наименование новому микрорайону Кайыршахтинского сельского округа микрорайон Болашақ.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кайыршахтинского
сельского округа
Ш. Калиев