Жылыой ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 59 "Жылыой ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімінің 2023 жылғы 17 қаңтардағы № 2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 қаңтарда № 4971 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Жылыой ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 59 "Жылыой ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4279 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Жылыой ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жылыой ауданының әкімі Ж. Каражанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жылыой аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Жылыой ауданы әкімінің
2023 жылғы 17 қаңтардағы
№ 2 шешіміне қосымша
Жылыой ауданы әкімінің
2018 жылғы "29" қарашадағы
№ 59 шешіміне 1-қосымша
Жылыой ауданы аумағындағы сайлау учаскелері № 93 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Махамбет даңғылы, 136 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 1 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Барлаушы" шағын ауданының № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 100, Ы.Мұхамбетов көшелері; "Самал" шағын ауданының № 75, № 76, № 77, № 78, Оқжетпес, Арыс көшелері; Шәкәрім, Д.Алдахов, Б.Нысанбаев, О.Шарипов, Б.Қызылбасов, Қ.Кенжеғалиев көшелері; "Мұрагер" шағын ауданының Наурызбай батыр, Ертіс, Т.Молдағалиев, Ақан сері, Есім хан, Асан қайғы көшелері; Ш.Оразалиев көшесі және Махамбет даңғылының оңтүстік жағындағы үйлер.
№ 94 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Махамбет даңғылы, № 37, "Жылыой ауданы мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кең Жылыой" Жылыой аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Шұғыла" шағын ауданының № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, Білге қаған, Майқы би, Тоныкөк, Ә.Ермеков, Н.Төреқұлов, Жосалы, Ж.Тілеубаев, Б.Байжумиев, Ү.Қонаров, Жәнібек хан, Қасым хан, Д.Әжіғалиев көшелері; "Мұнайшылар" шағын ауданының Т.Құлтумиев, Қ.Есалиева, М.Сатыбалдиев, Қ.Байшаханов, Ә.Карабалин, А.Кемелов, Д.Жазықбаев, М.Далбаев, М.Боранбаева, А.Беклиев, Ұ.Абдрахманов, Е.Халықов, Х.Хабдешов, № 152 көшелері; "Мұнайшылар" шағын ауданының Махамбет даңғылының оңтүстік жағындағы үйлер.
№ 95 сайлау учаскесі

О внесении изменения в решение акима Жылыойского района от 29 ноября 2018 года № 59 "Об образовании избирательных участков на территории Жылыойского района"
Решение акима Жылыойского района Атырауской области от 17 января 2023 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 января 2023 года № 4971
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жылыойского района от 29 ноября 2018 года № 59 "Об образовании избирательных участков на территории Жылыойского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4279) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Жылыойского района".
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Жылыойского района Ж. Каражанов
"СОГЛАСОВАНО"
Жылыойская районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению
акима Жылыойского района
от 17 января 2023 года № 2
Приложение 1 к решению
акима Жылыойского района
от "29" ноября 2018 года № 59
Избирательные участки на территории Жылыойского района Избирательный участок № 93
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, проспект Махамбета, дом 136, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 1" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улицы № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 100, Ы.Мухамбетова микрорайона "Барлаушы"; улицы № 75, № 76, № 77, № 78, Окжетпес, Арыс микрорайона "Самал"; улицы Шакарим, Д.Алдахова, Б.Нысанбаева, О.Шарипова, Б.Кызылбасова, К.Кенжегалиева; улицы Наурызбай батыра, Ертис, Т.Молдагалиева, Акан сери, Есим хана, Асан кайгы микрорайона "Мурагер"; улица Ш.Оразалиева и дома на южной стороне проспекта Махамбета.
Избирательный участок № 94
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, проспект Махамбета, № 37, здание государственного учреждения "Жылыойский районный дом культуры "Кен Жылыой" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жылыойского района".
Границы: улицы № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, Билге каган, Майкы би, Тоныкок, А.Ермекова, Н.Торекулова, Жосалы, Ж.Тилеубаева, Б.Байжумиева, У.Конарова, Жанибек хана, Касым хана, Д.Ажигалиева микрорайона "Шугыла"; улицы Т.Култумиева, К.Есалиевой, М.Сатыбалдиева, К.Байшаханова, А.Карабалина, А.Кемелова, Д.Жазыкбаева, М.Далбаева, М.Боранбаевой, А.Беклиева, У.Абдрахманова, Е.Халыкова, Х.Хабдешова, № 152 микрорайона "Нефтяников"; дома на южной стороне проспекта Махамбета микрорайона "Нефтяников".
Избирательный участок № 95

Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Күржіманұлы Қашаған көшесі, 53 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 7 Е.Халықов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: № 102, № 103, № 104, № 120, № 121, № 122, № 123, № 124, № 125, № 126, № 127, № 128, Бөгенбай батыр, Қаражар, Қабанбай батыр, Үйтас, Д.Жұмалиев, Е.Сабиров, К.Қашаған, Т.Бекбаулиев, Х.Ғабдуллин, З.Есенов, К.Төлесінов, Т.Даулетов, А.Сұлтанов көшелері; № 100 көшенің № 367, № 368, № 369 үйлері және Махамбет даңғылының солтүстік жағындағы үйлер.
№ 96 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Дүйсенғали Әжіғалиев көшесі, 67 құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 5 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Думан" шағын ауданының № 181, № 182, № 183, № 184, № 185, № 186, № 187, № 188, № 189, № 190, № 191, № 192, № 193, № 194, № 195, № 196, Райымбек батыр, А.Иманов, Б.Жақыпов, Ж.Өмірбаев, Бекбике, О.Ыбраев, А.Бисенбаев, Б.Шөкеев, М.Алиев, М.Мұхтаров, А.Бегебаев, С.Самарханов, Р.Қараманов, Б.Ербосынов көшелері; Д.Таубаев, № 198, Б.Бисенқұлов, А.Дүйсенбеков көшелері, И.Тайманов көшелері.
№ 97 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Махамбет даңғылы, 102 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 9 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: "Бірлік" шағын ауданының Ж.Ізтұрғанов, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 163, № 164, № 165, № 166, № 167, № 168, № 169, М.Нұрманов, Д.Артығалиев, К.Барахатов, Б.Бойжанов, Төле би, А.Орынғалиев, Қ.Ермишев, И.Изимов, К.Атшыбаев көшелері; А.Завершинский, № 153, № 154, № 155, № 170, № 171, № 172, № 173 көшелері; "Орталық" шағын ауданының үйлері.
№ 98 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Арон Қорғанбаев көшесі, 50 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 15 Сүлеймен Карабалин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: "Атамұра" шағын ауданының № 236, № 237, № 238, № 239, № 240, № 241, № 242, № 243, № 244, № 245, № 246, А.Қорғанбаев, А.Тайпанов, С.Карабалин, К.Иманғалиев, Ө.Ақтоғайұлы, А.Аманбаев, Б.Өтеулиев, Ж.Кенжин көшелері.
№ 99 сайлау учаскесі

Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица Куржиманулы Кашагана, здание 53, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 7 имени Е.Халыкова" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улицы № 102, № 103, № 104, № 120, № 121, № 122, № 123, № 124, № 125, № 126, № 127, № 128, Богенбай батыра, Каражар, Кабанбай батыра, Уйтас, Д.Жумалиева, Е.Сабирова, К.Кашагана, Т.Бекбаулиева, Х.Габдуллина, З.Есенова, К.Тулесинова, Т.Даулетова, А.Султанова; дома № 367, № 368, № 369 улицы № 100 и дома на северной стороне проспекта Махамбета.
Избирательный участок № 96
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица Дуйсенгали Ажигалиева, строение 67, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 5 имени Абая" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улицы № 181, № 182, № 183, № 184, № 185, № 186, № 187, № 188, № 189, № 190, № 191, № 192, № 193, № 194, № 195, № 196, Райымбек батыра, А.Иманова, Б.Жакыпова, Ж.Умирбаева, Бекбике, О.Ибраева, А.Бисенбаева, Б.Шокеева, М.Алиева, М.Мухтарова, А.Бегебаева, С.Самарханова, Р.Караманова, Б.Ербосынова микрорайона "Думан"; улицы Д.Таубаева, № 198, Б.Бисенкулова, А.Дуйсенбекова, И.Тайманова.
Избирательный участок № 97
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, проспект Махамбета, здание 102, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 9" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улицы Ж.Изтурганова, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 163, № 164, № 165, № 166, № 167, № 168, № 169, М.Нурманова, Д.Артыгалиева, К.Барахатова, Б.Бойжанова, Толе би, А.Урингалиева, К.Ермишева, И.Изимова, К.Атшыбаева микрорайона "Бирлик"; улицы А.Завершинского, № 153, № 154, № 155, № 170, № 171, № 172, № 173; дома микрорайона "Центральный".
Избирательный участок № 98
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица Арон Корганбаева, дом 50, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №15 имени Сулеймена Карабалина" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улицы № 236, № 237, № 238, № 239, № 240, № 241, № 242, № 243, № 244, № 245, № 246, А.Корганбаева, А.Тайпанова, С.Карабалина, К.Имангалиева, О.Актогайулы, А.Аманбаева, Б.Отеулиева, Ж.Кенжина микрорайона "Атамура".
Избирательный участок № 99

Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Жүсіпбек Аймауытов көшесі, 29 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 13 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: "Теміржол" шағын ауданының Қожа Ахмет Иассауи, Ы.Алтынсарин, Ж.Аймауытов көшелері; "СМП-615" шағын ауданының № 250, № 251, № 252, № 253, № 254, № 255, № 256, № 257, № 258, Қобыланды батыр, Алпамыс батыр, А.Байтұрсынұлы, Едіге, Жайық, І.Есенберлин, Қорқыт ата, М.Сералин, Астана, Мәңгілік Ел, Ұлы дала, Абылайхан, Әбілқайыр хан, Жаяу Мұса, Біржан сал, Ж.Ақбаев, Қ.Рысқұлбеков, Т.Бигелдинов көшелері; Нарынбай батыр көшесінің үйлері.
№ 100 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Балуан Шолақ көшесі, 1 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 20 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: "Автожолшылар" шағын ауданының Б.Шолақ, Ғ.Қожағұлов, Е.Тауманов, А.Қауқаев, Қ.Аманжолов, № 200, Н.Оңдасынов, А.Секербаев, С.Датов, М.Қашқари, Созақ, Отырар, Орынбор, О.Бөкей, Т.Рысқұлов, Р.Қошқарбаев, Ә.Қашаубаев, Ә.Бөкейханов көшелері.
№ 101 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, № 217 көше, 42 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 16 Д.Жазықбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: "1" шағын аудан; Ж.Таңқыбаев, № 217, № 218 көшелері.
№ 102 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, № 221 көше, 59 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 18 М.Сатыбалдиев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: "3" шағын аудан; № 219, № 220, № 221, № 222, Қ.Сатанғұлов көшелері.
№ 103 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Жаңа Қаратон кенті, Боран Ержанов көшесі, 642 құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 22 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің" ғимараты.
Шекаралары: Болашақ көшесі - № 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1; Ақ отау көшесі - № 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-14; Б.Ержанов көшесі - № 15-19, 20а, 20б, 21, 22а, 22б, 23, 24а, 24б, 25-32, 33а, 33б, 34, 35а, 35б, 36, 37а, 37б, 38-43, 44а, 44б, 45, 46а, 46б, 47, 48а, 48б, 49-56, 57а, 57б, 59а, 59б, 60а, 60б, 61, 63, 64, 65а, 65б, 66-95, 96а, 96б, 97а, 97б, 98а, 98б, 99а, 99б, 100-105, 106а, 106б, 107а, 107б, 108-136, 137а, 137б, 138а, 138б, 139-173, 174а, 174б, 175-178, 179а, 179б, 180-188, 189а, 189б, 190, 192а, 192б, 193-196, 197-202, 205-210, 319, 330-335, 339-343, 346-351, 203а, 203б, 204а, 204б; Б.Мұқанов көшесі - № 211-217, 258-259, 271-274, 320-322, 394, 462-465, 511-514, 564-567; 218-222, 223а, 223б, 224а, 224б, 225-257, 260-266, 267а, 267б, 268а, 268б, 269а, 269б, 270а, 270б, 275а, 275б, 276а, 276б, 277а, 277б, 278а, 278б, 279-298, 299а, 299б, 300а, 300б, 301-318, 323-327, 328а, 328б, 329а, 329б, 336, 337, 338, 344а, 344б, 345а, 345б, 352-354, 354а, 466-508, 509а, 509б, 510а, 510б, 515-557, 558а, 558б, 559а, 559б, 560-563, 606-712; Аманат көшесі - № 6, 8, 40, 41, 43, 49, 67, 84; Жетінші квартал - № 1-260; Айдын көшесі - № 2, 3.
№ 104 сайлау учаскесі

Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица Жусипбек Аймауытова, здание 29, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 13" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улицы Кожа Ахмет Иассауи, Ы.Алтынсарина, Ж.Аймауытова микрорайона "Привокзальный"; улицы № 250, № 251, № 252, № 253, № 254, № 255, № 256, № 257, № 258, Кобыланды батыра, Алпамыс батыра, А.Байтурсынулы, Едиге, Жайык, И.Есенберлина, Коркыт ата, М.Сералина, Астана, Мангилик Ел, Улы дала, Абылайхана, Абилхайыр хана, Жаяу Муса, Биржан сал, Ж.Акбаева, К.Рыскулбекова, Т.Бигелдинова микрорайона "СМП-615"; дома улицы Нарынбай батыра.
Избирательный участок № 100
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица Балуан Шолака, здание 1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 20" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улицы Б.Шолака, Г.Кожагулова, Е.Тауманова, А.Каукаева, К.Аманжолова, № 200, Н.Ондасынова, А.Секербаева, С.Датова, М.Кашкари, Созак, Отырар, Орынбор, О.Бокей, Т.Рыскулова, Р.Кошкарбаева, А.Кашаубаева, А.Бокейханова микрорайона "Автодорожников".
Избирательный участок № 101
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица № 217, здание 42, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 16 имени Д.Жазыкбаева" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: "1" микрорайон; улицы Ж.Танкыбаева, № 217, № 218.
Избирательный участок № 102
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица № 221, здание 59, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 18 имени М.Сатыбалдиева" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: "3" микрорайон; улицы № 219, № 220, № 221, № 222, К.Сатангулова.
Избирательный участок № 103
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, поселок Жана Каратон, улица Боран Ержанов, строение 642, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 22" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улица Болашак - № 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1; улица Ак отау - № 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-14; улица Б.Ержанова - № 15-19, 20а, 20б, 21, 22а, 22б, 23, 24а, 24б, 25-32, 33а, 33б, 34, 35а, 35б, 36, 37а, 37б, 38-43, 44а, 44б, 45, 46а, 46б, 47, 48а, 48б, 49-56, 57а, 57б, 59а, 59б, 60а, 60б, 61, 63, 64, 65а, 65б, 66-95, 96а, 96б, 97а, 97б, 98а, 98б, 99а, 99б, 100-105, 106а, 106б, 107а, 107б, 108-136, 137а, 137б, 138а, 138б, 139-173, 174а, 174б, 175-178, 179а, 179б, 180-188, 189а, 189б, 190, 192а, 192б, 193-196, 197-202, 205-210, 319, 330-335, 339-343, 346-351, 203а, 203б, 204а, 204б; улица Б.Муканова - № 211-217, 258-259, 271-274, 320-322, 394, 462-465, 511-514, 564-567; 218-222, 223а, 223б, 224а, 224б, 225-257, 260-266, 267а, 267б, 268а, 268б, 269а, 269б, 270а, 270б, 275а, 275б, 276а, 276б, 277а, 277б, 278а, 278б, 279-298, 299а, 299б, 300а, 300б, 301-318, 323-327, 328а, 328б, 329а, 329б, 336, 337, 338, 344а, 344б, 345а, 345б, 352-354, 354а, 466-508, 509а, 509б, 510а, 510б, 515-557, 558а, 558б, 559а, 559б, 560-563, № 606-712; улица Аманат - № 6, 8, 40, 41, 43, 49, 67, 84; Седьмой квартал - № 1-260; улица Айдын - № 2, 3.
Избирательный участок № 104

Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Жаңа Қаратон кенті, Балағұл Рзиев көшесі, 883 құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 23 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: № 355-361 үйлер; Аруана көшесі - № 362-367, 371-374, 378-383; № 368-370, 375-377, 384-386, 392, 393, 395, 396, 397а; Көркемай көшесі- № 397б, 398а, 398б, 413а, 413б, 419, 414а; № 399-403; Алтыбақан көшесі - № 404-407, 420а, 420б, 421-429; № 408а, 408б, 409-412, 414б, 415-417; Зерде көшесі - № 430-434, 583-585; № 435-439, 440а, 440б, 441а, 441б, 442, 447; Ақ жайық көшесі - № 443-446, 571-582, 602а, 602б, 603а, 603б; № 448а, 448б, 449б, 450-454, 586а, 586б, 587а, 587б, 588а, 588б, 589а, 589б, 590а, 590б, 591а, 591б, 592а, 592б, 593а, 593б; Өркениет көшесі - № 594-597; Заңғар көшесі - № 598а, 598б, 599а, 599б, 600а, 600б, 601а, 601б; Темірқазық көшесі - № 604, 605а, 605б; Б.Мұқанов көшесі - № 568-570, 713а, 713б; 714а, 714б, 716а, 716б, 717а, 717б, 719а, 719б, 720а, 720б, 722а, 722б, 723а, 723б, 726а, 726б, 731а, 731б, 732а, 732б, 737а, 737б, 738а, 738б, 739а, 741а, 741б, 742а, 742б, 747а, 747б, 748а, 748б, 749а, 749б, 752а, 752б, 753а, 753б, 757а, 757б, 758а, 758б, 759а, 759б, 760а, 760б, 761а, 761б, 762а, 762б, 763а, 763б, 764, 765а, 765б, 767а, 767б, 768-769, 770а, 770б, 771а, 771б, 775а, 775б, 776а, 776б, 781а, 781б, 782а, 782б, 783а, 783б, 784а, 784б, 785а, 785б, 786а, 786б, 787а, 787б, 788а, 788б, 789б, 791а, 791б, 795, 797, 798а, 798б, 804а, 804б, 809а, 809б, 813а, 813б, 815-816, 817а, 817б, 821а, 821б,824а, 824б, 827а, 827б, 828а, 828б, 829а, 829б, 830а, 830б, 831а, 831б, 832а, 832б, 834а, 834б, 835а, 835б, 836а, 836б, 837а, 837б, 839а, 839б, 840а, 840б, 841а, 841б, 842а, 842б, 843, 844а, 844б, 846а, 846б, 850а, 850б, 851а, 851б, 852а, 852б, 854а, 854б, 855а, 855б, 856а, 856б, 857а, 857б, 860а, 860б, 861а, 861б, 862а, 862б, 870а, 870б, 871а, 871б, 883а, 883б, 884-887, 889; Б.Рзиев көшесі - № 387, 388, 389, 390, 391, 394, 418, 419, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 568, 569, 570, 571, 715а, 715б, 718а, 718б, 721а, 721б, 724а, 724б, 725а, 725б, 729а, 729б, 730а, 730б, 739б, 740а, 740б, 750а, 750б, 751а, 751б, 772а, 772б, 773а, 773б, 774а, 774б, 800а, 801а, 801б, 833а, 833б, 838а, 838б, 845а, 845б, 847, 866а, 866б, 867а, 867б, 872а, 872б, 873а, 873б, 874а, 874б, 875а, 875б, 876а, 876б, 877а, 877б, 878а, 878б, 879а, 879б, 880а, 880б, 881а, 881б, 882; Ж.Жұмалиев көшесі - № 727а, 727б, 728а, 728б, 733а, 733б, 734а, 734б, 735а, 735б, 736а, 736б,743а, 743б, 744а, 744б, 745а, 745б, 746а, 746б, 754а, 754б, 755а, 755б, 756а, 756б, 777а, 777б, 778а, 778б, 779-780, 807а, 807б, 810а, 810б, 848а, 848б, 849а, 849б, 853а, 853б, 858а, 858б, 859а, 859б, 863а, 863б, 864а, 864б, 865а, 865б, 868а, 868б, 869а, 869б; Х.Алдақов көшесі - № 790, 792а, 792б, 793, 794, 796, 797, 799а, 799б, 800б, 802а, 802б, 803а, 803б, 805а, 805б, 806а, 806б, 808а, 808б, 811, 812, 814а, 814б, 815, 816, 818а, 818б, 819-820, 822а, 822б, 825а, 825б, 823а, 823б, 826а, 826б.
№ 105 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Қосшағыл ауылдық округі, Қосшағыл ауылы, Қамыскөл көшесі, № 79, "Қазақстан Республикасы Атырау облысы Жылыой ауданы Қосшағыл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қосшағыл" мәдениет үйі коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекаралары: Қосшағыл ауылы және Қарағай елді мекені.
№ 106 сайлау учаскесі

Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, поселок Жана Каратон, улица Балагул Рзиева, строение 883, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 23" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: дома № 355-361; улица Аруана - № 362-367, 371-374, 378-383; № 368-370, 375-377, 384-386, 392, 393, 395, 396, № 397а; улица Коркемай- № 397б, 398а, 398б, 413а, 413б, 419, 414а; № 399-403; улица Алтыбакан - № 404-407, 420а, 420б, 421-429; № 408а, 408б, 409-412, 414б, 415-417; улица Зерде - № 430-434, 583-585; № 435-439, 440а, 440б, 441а, 441б, 442, 447; улица Ак жайык - № 443-446, 571-582, 602а, 602б, 603а, 603б; № 448а, 448б, 449б, 450-454, 586а, 586б, 587а, 587б, 588а, 588б, 589а, 589б, 590а, 590б, 591а, 591б, 592а, 592б, 593а, 593б; улица Оркениет - № 594-597; улица Зангар - № 598а, 598б, 599а, 599б, 600а, 600б, 601а, 601б; улица Темирказык - № 604, 605а, 605б; улица Б.Муканова - № 568-570, 713а, 713б; 714а, 714б, 716а, 716б, 717а, 717б, 719а, 719б, 720а, 720б, 722а, 722б, 723а, 723б, 726а, 726б, 731а, 731б, 732а, 732б, 737а, 737б, 738а, 738б, 739а, 741а, 741б, 742а, 742б, 747а, 747б, 748а, 748б, 749а, 749б, 752а, 752б, 753а, 753б, 757а, 757б, 758а, 758б, 759а, 759б, 760а, 760б, 761а, 761б, 762а, 762б, 763а, 763б, 764, 765а, 765б, 767а, 767б, 768-769, 770а, 770б, 771а, 771б, 775а, 775б, 776а, 776б, 781а, 781б, 782а, 782б, 783а, 783б, 784а, 784б, 785а, 785б, 786а, 786б, 787а, 787б, 788а, 788б, 789б, 791а, 791б, 795, 797, 798а, 798б, 804а, 804б, 809а, 809б, 813а, 813б, 815-816, 817а, 817б, 821а, 821б , 824а, 824б, 827а, 827б, 828а, 828б, 829а, 829б, 830а, 830б, 831а, 831б, 832а, 832б, 834а, 834б, 835а, 835б, 836а, 836б, 837а, 837б, 839а, 839б, 840а, 840б, №841а, 841б, 842а, 842б, 843, 844а, 844б, 846а, 846б, 850а, 850б, 851а, 851б, 852а, 852б, 854а, 854б, 855а, 855б, 856а, 856б, 857а, 857б, 860а, 860б, 861а, 861б, 862а, 862б, 870а, 870б, 871а, 871б, 883а, 883б, 884-887, 889; улица Б.Рзиева - № 387, 388, 389, 390, 391, 394, 418, 419, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 568, 569, 570, 571, 715а, 715б, 718а, 718б, 721а, 721б, 724а, 724б, 725а, 725б, 729а, 729б, 730а, 730б, 739б, 740а, 740б, 750а, 750б, 751а, 751б, 772а, 772б, 773а, 773б, 774а, 774б, 800а, 801а, 801б, 833а, 833б, 838а, 838б, 845а, 845б, 847, 866а, 866б, 867а, 867б, 872а, 872б, 873а, 873б, 874а, 874б, 875а, 875б, 876а, 876б, 877а, 877б, 878а, 878б, 879а, 879б, 880а, 880б, 881а, 881б, 882; улица Ж.Жумалиева - № 727а, 727б, 728а,728б,733а, 733б, 734а, 734б, 735а, 735б, 736а, 736б, 743а, 743б, 744а, 744б, 745а, 745б, 746а, 746б, 754а, 754б, 755а, 755б, 756а, 756б,777а, 777б, 778а, 778б, 779-780, 807а, 807б, 810а, 810б, 848а, 848б, 849а, 849б, 853а, 853б, 858а, 858б, 859а, 859б, 863а, 863б, №864а, 864б, 865а, 865б, 868а, 868б, 869а, 869б; улица Х.Алдакова - № 790, 792а, 792б, 793, 794, 796, 797, 799а, 799б, 800б, 802а, 802б, 803а, 803б, 805а, 805б, 806а, 806б, 808а, 808б, 811, 812, 814а, 814б, 815, 816, 818а, 818б, 819-820, 822а, 822б, 825а, 825б, 823а, 823б, 826а, 826б.
Избирательный участок № 105
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, Косчагилский сельский округ, село Косчагил, улица Камыскуль, № 79, здание коммунального государственного казенного предприятия Дом культуры "Қосшағыл" государственного учреждения "Аппарат акима Косчагилского сельского округа Жылыойского района Атырауской области Республики Казахстан".
Границы: село Косчагил и населенный пункт Карагай.
Избирательный участок № 106

Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Жем ауылдық округі, Тұрғызба ауылы, Бөкен би көшесі, 409 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 4 М.Әуезов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Тұрғызба ауылы және Қойсары, Қараша елді мекендері.
№ 107 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Қара Арна ауылдық округі, Шоқпартоғай ауылы, Татан Дешенов көшесі, 378 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 3 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Шоқпартоғай ауылы.
№ 108 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Ақкиізтоғай ауылдық округі, Ақкиізтоғай ауылы, Сүйінбай Аронұлы көшесі, 210 құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 10 Амангелді атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ақкиізтоғай ауылы.
№ 109 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Майкөмген ауылдық округі, Майкөмген ауылы, Ақтан Керейұлы көшесі, 56 құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 17 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Майкөмген ауылы.
№ 235 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, № 62 көше, 3 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 21 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: "Кең Жылыой" шағын ауданының Ғ.Сарқытов, І.Жансүгіров, Құрманғазы, Абай, Жамбыл, Ә.Махутов, З.Балгенжиев, № 79, № 80, № 81, № 83, № 84, № 85, көшелері; "Жадырасын" шағын ауданының № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, С.Мұханов, М.Дулатов, Қ.Қуатбаев, Т.Қазанғапұлы, С.Торайғыров, Ғ.Құрманғалиев, Ш.Уалиханов, Б.Момышұлы, К.Закарияұлы көшелері; "Кең Жылыой" шағын ауданының Махамбет даңғылы бойындағы үйлері; "Болашақ" шағын ауданының № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37 көшелері.
№ 237 сайлау учаскесі

Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, сельский округ Жем, село Тургызба, улица Бокен би, здание 409, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 4 имени М.Ауэзова" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: село Тургызба и населенные пункты Койсары, Караша.
Избирательный участок № 107
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, сельский округ Кара Арна, село Шокпартогай, улица Татан Дешенова, здание 378, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 3" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: село Шокпартогай.
Избирательный участок № 108
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, сельский округ Аккиизтогай, село Аккиизтогай, улица Суйинбай Аронулы, строение 210, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 10 имени Амангельды" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: село Аккиизтогай.
Избирательный участок № 109
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, сельский округ Майкумген, село Майкумген, улица Актан Керейулы, строение 56, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 17" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: село Майкумген.
Избирательный участок № 235
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица № 62, здание 3, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 21" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улицы Г.Саркытова, И.Жансугирова, Курмангазы, Абая, Жамбыла, А.Махутова, З.Балгенжиева, № 79, № 80, № 81, № 83, № 84, № 85, микрорайона "Кен Жылыой"; улицы № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, С.Муханова, М.Дулатова, К.Куатбаева, Т.Казангапулы, С.Торайгырова, Г.Курмангалиева, Ш.Уалиханова, Б.Момышулы, К.Закарияулы микрорайона "Жадырасын"; дома микрорайона "Кен Жылыой" вдоль проспекта Махамбета; улицы № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37 микрорайона "Болашак".
Избирательный участок № 237

Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Нұрмағанбет Арқабаев көшесі, 22 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 19 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: "Достық" шағын ауданының № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 112, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 121, № 174, № 175, № 176, № 177, № 178, № 179, № 180, Ұлытау, Е.Омаров, Н.Арқабаев, Д.Тәттібаев көшелері; "Мирас" шағын ауданының № 111, № 113, № 114, А.Жангелдин, Д.Нұрпейсова, М.Жұмабаев, М.Маметова, А.Молдағұлова, С.Сейфуллин, Б.Майлин көшелері; "Мерей" шағын ауданының Ө.Алдахов, Б.Атағожиев, А.Мұханбаев, Т.Мәмбетов, Т.Дешенов, К.Көзеев, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92 көшелері.
№ 238 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, № 119 көше, 8 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 8 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: "Автожолшылар" шағын ауданының № 201, № 202, № 203, № 204, № 205, № 206, № 207, № 208, № 209, № 210, № 211, Сауран, Ынтымақ, Шымбұлақ, Т.Жүргенов, Ш.Айманов, Сағыз, Сұлтан Бейбарыс, Жібек жолы, Нарынқұм, Тұзтөбе, Қазтуған жырау, Н.Тлендиев, Майлықожа, Есболай батыр, Тайсойған, Ж.Шаяхметов, Нұрлы жол, Ә.Қастеев, Х.Досмұхамедұлы, Ағыбай батыр, С.Қожанов, Шалкиіз жырау, № 213 № 214, № 215, № 216, П.Бекбосынова, С.Шәкірова, С.Дүйсенбеков көшелері; "Атырау" шағын ауданының Әбу Насыр Әл-Фараби, Арыстан баб, Аралбай жырау, Қ.Құдайкеұлы, Байбақты батыр, Мәтжан би, Ф.Оңғарсынова, Ә.Кекілбайұлы, Дәден би, Шотан батыр, Назар батыр көшелері; "Мешіт" шағын ауданы.
№ 239 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, 9 телім, 160 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының" "Сафи Өтебаев атындағы Жылыой мұнай және газ технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: "Береке" шағын ауданының Ж.Тәшенов, Қ.Жалайыри, Отпантау, С.Рақымов, Хақназар хан, Жиембет жырау, Жалаңтөс, Ақмешіт, С.Нұрмағанбетов, Тәуекел хан, Қарасай батыр, Ақжар, М.Мөңкеұлы көшелері; "СМП-224" шағын ауданының № 266, № 267, № 268, № 269, Р.Балмұханов, М.Таңқыбаев көшелері; "Мұрагер" шағын ауданының Керей хан, № 260, № 261, № 262, № 263, № 264, № 265, Ер Еділ көшелері; "Атамұра" шағын ауданының № 247, № 248, № 249 көшелері.
№ 258 сайлау учаскесі

Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица Нурмаганбета Аркабаева, здание 22, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 19" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улицы № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 112, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 121, № 174, № 175, № 176, № 177, № 178, № 179, № 180, Улытау, Е.Омарова, Н.Аркабаева, Д.Таттибаева микрорайона "Достык"; улицы № 111, № 113, № 114, А.Жангелдина, Д.Нурпейсовой, М.Жумабаева, М.Маметовой, А.Молдагуловой, С.Сейфуллина, Б.Майлина микрорайона "Мирас"; улицы О.Алдахова, Б.Атагожиева, А.Муханбаева, Т.Мамбетова, Т.Дешенова, К.Козеева, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92 микрорайона "Мерей".
Избирательный участок № 238
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица № 119, здание 8, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 8" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улицы № 201, № 202, № 203, № 204, № 205, № 206, № 207, № 208, № 209, № 210, № 211, Сауран, Ынтымак, Шымбулак, Т.Жургенова, Ш.Айманова, Сагиз, Султан Бейбарыса, Жибек Жолы, Нарынкум, Тузтобе, Казтуган жырау, Н.Тлендиева, Майлыкожа, Есболай батыра, Тайсойган, Ж.Шаяхметова, Нурлы жол, А.Кастеева, Х.Досмухамедулы, Агыбай батыра, С.Кожанова, Шалкииз жырау, № 213, № 214, № 215, № 216, П.Бекбосыновой, С.Шакировой, С.Дуйсенбекова микрорайона "Автодорожников"; улицы Абу Насыр Аль-Фараби, Арыстан баб, Аралбай жырау, К.Кудайкеулы, Байбакты батыра, Матжан би, Ф.Онгарсыновой, А.Кекилбайулы, Даден би, Шотан батыра, Назар батыра микрорайона "Атырау"; микрорайон "Мечеть".
Избирательный участок № 239
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, 9 участок, дом 160, здание коммунального государственного казенного предприятия "Жылыойский технологический колледж нефти и газа имени Сафи Утебаева" "Управления образования Атырауской области".
Границы: улицы Ж.Ташенова, К.Жалайыри, Отпантау, С.Ракымова, Хакназар хана, Жиембет жырау, Жалантос, Акмешит, С.Нурмаганбетова, Тауекел хана, Карасай батыра, Акжар, М.Монкеулы микрорайона "Береке"; улицы № 266, № 267, № 268, № 269, Р.Балмуханова, М.Танкыбаева микрорайона "СМП-224"; улицы Керей хан, № 260, № 261, № 262, № 263, № 264, № 265, Ер Едил микрорайона "Мурагер"; улицы № 247, № 248, № 249 микрорайона "Атамура".
Избирательный участок № 258

Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, № 217 көше, 42 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 16 Д.Жазықбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: "2" шағын аудан, "2а" шағын аудан; № 232, № 233, № 235, Қ.Қалиев, М.Кенғанов, Ш.Ізбасов көшелері.
№ 259 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, № 221 көше, 59 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 18 М.Сатыбалдиев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: "4" шағын аудан, "4а" шағын аудан; "5" шағын аудан, "5а" шағын ауданның № 223, № 224, № 225, № 226, № 270, Ұ.Махамбетов көшелері; Төремұрат батыр, № 227, № 230, № 231, Бұхар жырау, Мұстафа Шоқай, Ш.Қалдаяқов, Қ.Қайсенов, Б.Мұқанов, Ж.Сисенбердиев, М.Хайдар, Қ.Сыдықов, І.Сариев көшелері.
№ 260 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, № 62 көше, 3 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 21 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: "Аэропорт" шағын ауданының № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, С.Меңдешев, Т.Нұрғазиев, Доспамбет жырау, Ж.Жарылғасов, Сарыарқа, Сарайшық, Алаш, Аңырақай, Алатау, Алтын орда, Қадыр Мырза Әлі, Байқоңыр, Күлтегін, Есет батыр, Кеңесары хан, Атамекен, Ж.Баласағұн, Жұлдыз, Өркен, Терісаққан, О.Рахимов, С.Шахаров, Ә.Бисенқұлов, Ж.Нұрмаханов, Б.Шнашев, С.Айтжанов, Ж.Надиров, Қ.Мұңайтпасов, Қ.Сәтбаев, М.Әуезов, Д.Қонаев, С.Иманғалиев, Н.Аязбаев, О.Мекебаев көшелері.

Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица №217, здание 42, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 16 имени Д.Жазыкбаева" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: "2" микрорайон, "2а" микрорайон; улицы № 232, № 233, № 235, К.Калиева М.Кенганова, Ш.Избасова.
Избирательный участок № 259
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица №221, здание 59, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 18 имени М.Сатыбалдиева" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: "4" микрорайон, "4а" микрорайон; "5" микрорайон; улицы № 223, № 224, № 225, № 226, № 270,У.Махамбетова "5а" микрорайона; улицы Торемурат батыра, № 227, № 230, № 231, Бухар жырау, Мустафа Шокай, Ш.Калдаякова, К.Кайсенова, Б.Муканова, Ж.Сисенбердиева, М.Хайдар, К.Сыдыкова, И.Сариева.
Избирательный участок № 260
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица № 62, здание 3, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 21" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области".
Границы: улицы № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, С.Мендешева, Т.Нургазиева, Доспамбет жырау, Ж.Жарылгасова, Сарыарка, Сарайшык, Алаш, Аныракай, Алатау, Алтын орда, Кадыр Мырза Али, Байконур, Култегин, Есет батыра, Кенесары хана, Атамекен, Ж.Баласагуна, Жулдыз, Оркен, Терисаккан, О.Рахимова, С.Шахарова, А.Бисенкулова, Ж.Нурмаханова, Б.Шнашева, С.Айтжанова, Ж.Надирова, К.Мунайтпасова, К.Сатбаева, М.Ауезова, Д.Конаева, С.Имангалиева, Н.Аязбаева, О.Мекебаева микрорайона "Аэропорт".