Жылыой аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 қыркүйектегі № 6-11 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 қыркүйекте № 5081-06 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жылыой аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Қ. Мыңбаев
Жылыой аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
18 қыркүйектегі № 6-11
шешіміне қосымша
Жылыой аудандық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 20-3 "Жылыой ауданының Құлсары қаласы, Жаңа Қаратон кентінің және ауылдық округтердегі жергілікті қоғамдастық жиналыстарының регламенттерін бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4160 болып тіркелген);
2. Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 ақпандағы № 43-1 "Жылыой ауданының Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналыстарының регламенттерін бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4596 болып тіркелген);
3. Жылыой аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 қазандағы № 11-1 "Жылыой ауданының Құлсары қаласы, Жаңа Қаратон кентінің және ауылдық округтердегі жергілікті қоғамдастық жиналыстарының регламенттерін бекіту туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 20-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі;
4. Жылыой аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 қазандағы № 11-2 "Жылыой ауданының Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналыстарының регламенттерін бекіту туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 ақпандағы № 43-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Жылыойского районного маслихата
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 18 сентября 2023 года № 6-11. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 22 сентября 2023 года № 5081-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жылыойского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Қ. Мыңбаев
Приложение к решению
Жылыойского районного
маслихата от 18 сентября
2023 года № 6-11
Перечень утративших силу некоторых решений Жылыойского районного маслихата
1. Решение Жылыойского районного маслихата от 22 мая 2018 года № 20-3 "Об утверждении регламентов собраний местного сообщества города Кульсары, поселка Жана Каратон и сельских округов Жылыойского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4160);
2. Решение Жылыойского районного маслихата от 7 февраля 2020 года № 43-1 "Об утверждении регламентов собраний местного сообщества Майкумгенского и Аккиизтогайского сельских округов Жылыойского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4596);
3. Решение Жылыойского районного маслихата от 28 октября 2021 года № 11-1 "О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата "Об утверждении регламентов собраний местного сообщества города Кульсары, поселка Жана Каратон и сельских округов Жылыойского района от 22 мая 2018 года № 20-3";
4. Решение Жылыойского районного маслихата от 28 октября 2021 года № 11-2 "О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата "Об утверждении регламентов собраний местного сообщества Майкумгенского и Аккиизтогайского сельских округов Жылыойского района от 7 февраля 2020 года № 43-1".