Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 28 наурыздағы № 222 "Махамбет аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" және 2022 жылғы 15 науыздағы № 122 "Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 28 наурыздағы № 222 "Махамбет аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 мамырдағы № 30 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 7 маусымда № 5034-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 28 наурыздағы № 222 "Махамбет аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4122 болып тіркелген) және 2022 жылғы 15 науыздағы № 122 "Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 28 наурыздағы №222 "Махамбет аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Махамбет аудандық мәслихаты аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К. Мажиев

О признании утратившими силу решений районного маслихата от 28 марта 2018 года № 222 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Махамбетского районного маслихата" и от 15 марта 2022 года № 122 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 28 марта 2018 года № 222 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Махамбетского районного маслихата"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 30 мая 2023 года № 30. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 7 июня 2023 года № 5034-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения районного маслихата от 28 марта 2018 года № 222 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Махамбетского районного маслихата" (зарегистрированное Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4122) и от 15 марта 2022 года № 122 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 28 марта 2018 года № 222 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Махамбетского районного маслихата".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Махамбетского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата К. Мажиев