Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 250 "Қызылқоға ауданының мүгедектерін жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының күшін жою туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 14 маусымдағы № 99 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 маусымда № 5041-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қызылқоға ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 250 "Қызылқоға ауданының мүгедектерін жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3764 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылқоға ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылқоға ауданы әкімінің міндетін
уақытша атқарушы
Е. Иғали

О признании утратившим силу постановление акимата Кызылкогинского района от 21 декабря 2016 года № 250 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов Кызылкогинского района"
Постановление акимата Кызылкогинского района Атырауской области от 14 июня 2023 года № 99. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 21 июня 2023 года № 5041-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Кызылкогинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылкогинского района от 21 декабря 2016 года № 250 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов Кызылкогинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3764).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Кызылкогинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности акима
Кызылкогинского района
Е. Иғали