Қызылқоға ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 шілдедегі № 5-2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 шілдеде № 5064-06 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 10-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 13.12.2023 № 10-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес, Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарындағы Қызылқоға ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері – болу құнының 1 (бір) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылқоға аудандық
мәслихатының төрағасы
Т. Бейсқали

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Кызылкогинскому району
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 4 июля 2023 года № 5-2. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 12 июля 2023 года № 5064-06. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 13 декабря 2023 года № 10-3
Сноска. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 13.12.2023 № 10-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" Кызылкогинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев по Кызылкогинскому району в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2023 года включительно –1 (один) процент от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кызылкогинского
районного маслихата
Т. Бейсқали