Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 15 маусымдағы № 129 "Атырау облысы Индер ауданының су объектілеріндегі рекреациялық балық аулау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 1 қыркүйектегі № 169 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 7 қыркүйекте № 5075-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Индер ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 15 маусымдағы № 129 "Атырау облысы Индер ауданының су объектілеріндегі рекреациялық балық аулау аймақтарын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4185 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн откен соң қолданысқа енгізіледі.
Индер ауданының әкімі Д. Шамуратов

О признании утратившим силу постановления акимата Индерского района Атырауской области от 15 июня 2018 года № 129 "Об установлении зон рекреационного рыболовства на водных объектах Индерского района Атырауской области"
Постановление акимата Индерского района Атырауской области от 1 сентября 2023 года № 169. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 7 сентября 2023 года № 5075-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Индерского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Индерского района Атырауской области от 15 июня 2018 года № 129 "Об установлении зон рекреационного рыболовства на водных объектах Индерского района Атырауской области" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4185).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Индерского района.
3. Настоящее постановление вводится в действия по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Индерского района Д. Шамуратов