Индер ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 57-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 5104-06 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8, 11-баптарына сәйкес, Индер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобалары (схемалары) осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Индер ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 13 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Индер аудандық мәслихат төрағасы А. Рамазанов
Индер аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
30 қарашадағы № 57-VIII
шешіміне 1 қосымша
Индер ауданы, Индербор кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Индер аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
30 қарашадағы № 57-VIII
шешіміне 2 қосымша
Индер ауданы, Бөдене ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Индер аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
30 қарашадағы № 57-VIII
шешіміне 3 қосымша
Индер ауданы, Жарсуат ауылдық округі, Жарсуат ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Индер аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
30 қарашадағы № 57-VIII
шешіміне 4 қосымша
Индерауданы, Жарсуат ауылдықокругі, Құрылыс ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Индер аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
30 қарашадағы № 57-VIII
шешіміне 5 қосымша
Индерауданы, Жарсуат ауылдықокругі, Қызылжар ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Индер аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
30 қарашадағы № 57-VIII
шешіміне 6 қосымша
Индер ауданы, Жарсуат ауылдықокругі, Кетебай ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Индер аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
30 қарашадағы № 57-VIII
шешіміне 7 қосымша
Индер ауданы, Елтай ауылдықокругі, Елтай ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Индер аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
30 қарашадағы № 57-VIII
шешіміне 8 қосымша
Индер ауданы, Елтай ауылдықокругі, Аққала ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Индер аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
30 қарашадағы № 57-VIII
шешіміне 9 қосымша
Индер ауданы, Есбол ауылдық округі, Есбол ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Индер аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
30 қарашадағы № 57-VIII
шешіміне 10 қосымша
Индер ауданы, Есбол ауылдықокругі, Ынтымақ ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Индер аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
30 қарашадағы № 57-VIII
шешіміне 11 қосымша
Индер ауданы, Өрлік ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Индер аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
30 қарашадағы № 57-VIII
шешіміне 12 қосымша
Индер ауданы, Көктоғай ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Индер аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
30 қарашадағы № 57-VIII
шешіміне 13 қосымша
Индер ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Бағалау аймақтарының шекаралары (елді мекендер)
Аймақ нөмірі
Түзету коэффициенттері
1
2
3
4
1
Индербор кентінің шекарасының шегінде
І
2,0
ІІ
1,9
ІІІ
1,8
ІV
1,7
V
1,6
-
2
Бөдене ауылдық округінің
Бөдене ауылының шекарасының шегінде
І
1,2
ІІ
-
3
Жарсуат ауылдық округінің
Жарсуат ауылының шекарасының шегінде
І
1,2
ІІ
-
4
Жарсуат ауылдық округінің
Құрылыс ауылының шекарасының шегінде
І
1,1
ІІ
-
5
Жарсуат ауылдық округінің
Қызылжар ауылының шекарасының шегінде
І
1,0
ІІ
-
6
Жарсуат ауылдық округінің
Кетебай ауылының шекарасының шегінде
І
1,0
ІІ
-
7
Елтай ауылдық округінің
Елтай ауылының шекарасының шегінде
І
1,1
ІІ
-
8
Елтай ауылдық округінің
Аққала ауылының шекарасының шегінде
І
1,1
ІІ
-
9
Есбол ауылдық округінің
Есбол ауылының шекарасының шегінде
І
1,2
ІІ
-
10
Есбол ауылдық округінің
Ынтымақ ауылының шекарасының шегінде
І
1,1
ІІ
-
11
Өрлік ауылдық округінің
Өрлік ауылының шекарасының шегінде
І
1,1
ІІ
-
12
Көктоғай ауылдық округінің
Көктоғай ауылының шекарасының шегінде
І
1,1
ІІ
-

Об утверждении проектов (схем) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Индерского района
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 30 ноября 2023 года № 57-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 8 декабря 2023 года № 5104-06
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проекты (схемы) зонирования земель населенных пунктов Индерского района согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Индерского района, согласно приложению 13 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Индерского
районного маслихата
А. Рамазанов
Приложение 1
к решению Индерского
районного маслихата от 30
ноября 2023 года № 57-VIII
Проект (схема) зонирования земель поселка Индербор,Индерского района
Приложение 2
к решению Индерского
районного маслихата от 30
ноября 2023 года № 57-VIII
Проект (схема) зонирования земель села Будене, Индерского района
Приложение 3
к решению Индерского
районного маслихата от 30
ноября 2023 года № 57-VIII
Проект (схема) зонирования земель села Жарсуат, сельского округа Жарсуат, Индерского района
Приложение 4
к решению Индерского
районного маслихата от 30
ноября 2023 года № 57-VIII
Проект (схема) зонирования земель села Курылыс, сельского округа Жарсуат, Индерского района
Приложение 5
к решению Индерского
районного маслихата от 30
ноября 2023 года № 57-VIII
Проект (схема) зонирования земель села Кызылжар, сельского округа Жарсуат, Индерского района
Приложение 6
к решению Индерского
районного маслихата от 30
ноября 2023 года № 57-VIII
Проект (схема) зонирования земель села Кетебай, сельского округа Жарсуат, Индерского района
Приложение 7
к решению Индерского
районного маслихата от 30
ноября 2023 года № 57-VIII
Проект (схема) зонирования земель села Елтай, сельского округа Елтай, Индерского района
Приложение 8
к решению Индерского
районного маслихата от 30
ноября 2023 года № 57-VIII
Проект (схема) зонирования земель села Аккала, сельского округа Елтай, Индерского района
Приложение 9
к решению Индерского
районного маслихата от 30
ноября 2023 года № 57-VIII
Проект (схема) зонирования земель села Есбол, сельского округа Есбол, Индерского района
Приложение 10
к решению Индерского
районного маслихата от 30
ноября 2023 года № 57-VIII
Проект (схема) зонирования земель села Ынтымак, сельского округа Есбол, Индерского района
Приложение 11
к решению Индерского
районного маслихата от 30
ноября 2023 года № 57-VIII
Проект (схема) зонирования земель села Орлик, Индерского района
Приложение 12
к решению Индерского
районного маслихата от 30
ноября 2023 года № 57-VIII
Проект (схема) зонирования земель села Коктогай, Индерского района
Приложение 13
к решению Индерского
районного маслихата от 30
ноября 2023 года № 57-VIII
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Индерского района
Границы оценочных зон
(населенные пункты)
Номер зоны
Поправочные коэффициенты
1
2
3
4
1
В черте границ поселка Индербор
І
2,0
ІІ
1,9
ІІІ
1,8
ІV
1,7
V
1,6
-
2
В черте границ села Будене
Буденевского сельского округа
І
1,2
ІІ
-
3
В черте границ села Жарсуат
Жарсуатского сельского округа
І
1,2
ІІ
-
4
В черте границ села Курылыс
Жарсуатского сельского округа
І
1,1
ІІ
-
5
В черте границ села Кызылжар
Жарсуатского сельского округа
І
1,0
ІІ
-
6
В черте границ села Кетебай
Жарсуатского сельского округа
І
1,0
ІІ
-
7
В черте границ села Елтай
Елтайского сельского округа
І
1,1
ІІ
-
8
В черте границ села Аккала
Елтайского сельского округа
І
1,1
ІІ
-
9
В черте границ села Есбол
Есболского сельского округа
І
1,2
ІІ
-
10
В черте границ села Ынтымак
Есболского сельского округа
І
1,1
ІІ
-
11
В черте границ села Орлик
Орликовского сельского округа
І
1,1
ІІ
-
12
В черте границ села Коктогай
Коктогайского сельского округа
І
1,1
ІІ
-