Индер аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 51-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 5106-06 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Индер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Индер аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылған деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Индер аудандық
мәслихат төрағасы
А. Рамазанов
Индер аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
30 қарашадағы № 51-VIII
шешіміне қосымша
Индер аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) "Индер ауданының Индербор кенті және ауылдық округтердегі қоғамдастық жиналыстарының регламенттерін бекіту туралы" Индер аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 200-VІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4168 болып тіркелген) шешімі;
2) "Бөдене ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" Индер аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 наурыздағы № 361-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4616 болып тіркелген) шешімі;
3) "Индер аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 200-VI "Индер ауданының Индербор кенті және ауылдық округтердегі қоғамдастық жиналыстарының регламенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Индер аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № 65-VII шешімі;
4) "Индер аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 наурыздағы № 361-VI "Бөдене ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Индер аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № 66-VII шешімі.

О признании утратившим силу некоторых решений Индерского районного маслихата
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 30 ноября 2023 года № 51-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 8 декабря 2023 года № 5106-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Индерского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Индерского
районного маслихата
А. Рамазанов
Приложение
к решению Индерского
районного маслихата от 30
ноября 2023 года № 51-VIII
Перечень решений Индерского районного маслихата утративших силу
1) Решение Индерского районного маслихата от 22 мая 2018 года № 200-VI "Об утверждении регламентов собраний местного сообщества поселка Индербор и сельских округов Индерского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4168);
2) Решение Индерского районного маслихата от 12 марта 2020 года № 361-VI "Об утверждении регламента собрания местного сообщества Боденевского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4616);
3) Решение Индерского районного маслихата от 7 декабря 2021 года № 65-VII "О внесении изменений в решение Индерского районного маслихата от 22 мая 2018 года № 200-VI "Об утверждении регламентов собраний местного сообщества поселка Индербор и сельских округов Индерского районна"";
4) Решение Индерского районного маслихата от 7 декабря 2021 года № 66-VII "О внесении изменений в решение Индерского районного маслихата от 12 марта 2020 года № 361-VI "Об утверждении регламента собрания местного сообщества Боденевского сельского округа"".