Мақат аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 қыркүйектегі № 44-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 15 қыркүйекте № 5077-06 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Мақат аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Шангалаев
Мақат аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
8 қыркүйектегі № 44-VIII
шешіміне қосымша
Мақат аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1) Мақат аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 181-VI "Мақат ауданы Мақат кентінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4164 болып тіркелген);
2) Мақат аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 182-VI "Мақат ауданы Доссор кентінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4165 болып тіркелген);
3) Мақат аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 мамырдағы № 384-VI "Мақат ауданы Бәйгетөбе ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4661 болып тіркелген);
4) Мақат аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 қазандағы № 56-VII "Мақат аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.

О признании утратившим силу некоторых решений Макатского районного маслихата
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 8 сентября 2023 года № 44-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 15 сентября 2023 года № 5077-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Макатского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата А. Шангалаев
Приложение к решению
Макатского районного
маслихата от 8 сентября
2023 года № 44-VIII
Перечень решений Макатского районного маслихата утративших силу
1) Решение Макатского районного маслихата от 22 мая 2016 года № 181-VI "Об утверждении регламента собрания местного сообщества поселка Макат Макатского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4164);
2) Решение Макатского районного маслихата от 22 мая 2016 года № 182-VI "Об утверждении регламента собрания местного сообщества поселка Доссор Макатского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4165);
3) Решение Макатского районного маслихата от 22 мая 2020 года № 384-VI "Об утверждении регламента собрания местного сообщества сельского округа Байгетобе Макатского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4661);
4) Решение Макатского районного маслихата от 21 октября 2021 года № 56-VII "О внесении изменении в некоторые решения районного маслихата".