Мақат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 20-VІІI "Мақат ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 желтоқсандағы № 63-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 желтоқсанда № 5111-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 20-VІІI "Мақат ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5012-06 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Шангалаев

О признании утратившим силу решения Макатского районного маслихата от 5 мая 2023 года № 20-VІІI "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Макатскому району"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 14 декабря 2023 года № 63-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 20 декабря 2023 года № 5111-06
В соответствии со статьей 27 Республики Казахстан "О правовых актах" Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Макатского районного маслихата от 5 мая 2023 года № 20-VІІI "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Макатскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5012-06).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата А. Шангалаев