Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 115 "Құрманғазы ауданы әкімдігі "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" және 2022 жылғы 11 ақпандағы № 81 "Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 115 "Құрманғазы ауданы әкімдігі "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 109 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 28 сәуірде № 5004-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Құрманғазы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 115 "Құрманғазы ауданы әкімдігі "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4138 болып тіркелген) және 2022 жылғы 11 ақпандағы № 81 "Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 115 "Құрманғазы ауданы әкімдігі "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Құрманғазы ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы М. Хасанов

О признании утратившими силу постановлений акимата Курмангазинского района от 12 апреля 2018 года № 115 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Курмангазинского района" и от 11 февраля 2022 года № 81 "О внесении изменений в постановление акимата Курмангазинского района от 12 апреля 2018 года № 115 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Курмангазинского района"
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 25 апреля 2023 года № 109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 апреля 2023 года № 5004-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Курмангазинского района от 12 апреля 2018 года № 115 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Курмангазинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4138) и от 11 февраля 2022 года № 81 "О внесении изменений в постановление акимата Курмангазинского района от 12 апреля 2018 № 115 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Курмангазинского района".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Курмангазинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района М. Хасанов