Құрманғазы ауданы бойынша 2023 жылға кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 мамырдағы № 12-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 мамырда № 5019-06 болып тіркелді
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-3 бабының 1- тармағына сәйкес Құрманғазы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Құрманғазы ауданы бойынша 2023 жылға кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшері айына 1 шаршы метр үшін 20,36 теңге сомасында бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Г. Калиева

Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Курмангазинскому району на 2023 год
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 17 мая 2023 года № 12-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 мая 2023 года № 5019-06
В соответствии с пунктом 1 статьи 10-3 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" Курмангазинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить минимальный размер расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума на 2023 год по Курмангазинскому району в сумме 20,36 тенге за 1 квадратный метр в месяц.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Г. Калиева