Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдердің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 мамырдағы № 20-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 мамырда № 5025-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2018 жылғы 20 наурыздағы № 280-VI "Құрманғазы аудандық Маслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4101 болып тіркелген);
2) 2022 жылғы 10 наурыздағы № 126-VIІ "Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 20 наурыздағы № 280-VI "Құрманғазы аудандық Маслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Г. Калиева

О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 17 мая 2023 года № 20-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 25 мая 2023 года № 5025-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения районного маслихата:
1) от 20 марта 2018 года № 280-VI "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Курмангазинского районного Маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4101);
2) от 10 марта 2022 года № 126-VIІ "О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 марта 2018 года № 280-VI "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Курмангазинского районного Маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Г. Калиева