"Түркістан облысы бойынша тексеру комиссиясының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Түркістан облысы бойынша тексеру комиссиясының 2019 жылғы 11 маусымдағы № 14 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы бойынша тексеру комиссиясының 2023 жылғы 16 тамыздағы № 11 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 22 тамызда № 6337-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Түркістан облысы бойынша тексеру комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Түркістан облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Түркістан облысы бойынша тексеру комиссиясының 2019 жылғы 11 маусымдағы №14 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5087 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тексеру комиссиясы төрағасының м.а. А. Жиенбеков

О признании утратившим силу постановления ревизионной комиссии по Туркестанской области от 11 июня 2019 года № 14 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Туркестан области"
Постановление Ревизионной комиссии по Туркестанской области от 16 августа 2023 года № 11. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 22 августа 2023 года № 6337-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Ревизионная комиссия по Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление ревизионной комиссии по Туркестанской области от 11 июня 2019 года № 14 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Туркестанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5087).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
и.о. председателя ревизионной комиссии А. Жиенбеков