Арыс қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 2/11-VІІІ "Арыс қаласы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2023 жылғы 1 қарашадағы № 9/60-VІІІ шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 2 қарашада № 6389-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 2/11-VІІІ "Арыс қаласы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6260-13 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арыс қалалық мәслихат төрағасы К. Ахметов

О признании утратившим силу решение маслихата города Арыс от 27 апреля 2023 года № 2/11-VІІІ "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по городу Арыс"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 1 ноября 2023 года № 9/60-VІІІ. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 2 ноября 2023 года № 6389-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Арыс от 27 апреля 2023 года № 2/11-VІІІ "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по городу Арыс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6260-13).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Арыс К. Ахметов