Кентау қаласы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 7 маусымдағы № 152 "Қалалық коммуналдық меншіктегі жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің дивидендтерінің көлемін белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 2023 жылғы 6 ақпандағы № 30 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 8 ақпанда № 6238-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 - бабына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кентау қаласы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 7 маусымдағы № 152 "Қалалық коммуналдық меншіктегі жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің дивидендтерінің көлемін белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4130 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Кентау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының оның ресми жарияланғаннан кейін Кентау қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Кентау қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласының әкімі Ж. Тасов

О признании утратившим силу постановления акимата города Кентау от 7 июня 2017 года № 152 "Об установлении размеров дивидендов товариществ с ограниченной ответственностью, находящихся в городской коммунальной собственности"
Постановление акимата города Кентау Туркестанской области от 6 февраля 2023 года № 30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 8 февраля 2023 года № 6238-13
В соответствии со статьей 27 Закона "О правовых актах", акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Кентау от 7 июня 2017 года № 152 "Об установлении размеров дивидендов товариществ с ограниченной ответственностью, находящихся в городской коммунальной собственности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4130).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Кентау" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата города Кентау после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кентау.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кентау Ж. Тасов