Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 мамырдағы № 161 "Б" корпусы Кентау қалалық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 19 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 17 мамырда № 6278-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "Б" корпусы Кентау қалалық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 24 мамырдағы № 161 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4631 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қалалық мәслихатының төрағасы К. Елеусизов

О признании утратившим силу решения Кентауского городского маслихата от 24 мая 2018 года № 161 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Кентауского городского маслихата"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 16 мая 2023 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 17 мая 2023 года № 6278-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кентауского городского маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Кентауского городского маслихата" от 24 мая 2018 года № 161 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4631).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель Кентауского городского маслихата К. Елеусизов