Түркістан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 532 "Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 14 ақпандағы № 41 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 16 ақпанда № 6241-13 болып тiркелдi
Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 532 "Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5043 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Түркістан қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес, Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін";
көрсетілген қаулының 2-тармағы және 2-қосымшасы алып тасталсын;
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в постановление акимата города Туркестан Туркестанской области от 8 мая 2019 года № 532 "Об определении мест размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период проведения выборов"
Постановление акимата города Туркестан Туркестанской области от 14 февраля 2023 года № 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 16 февраля 2023 года № 6241-13
Акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Туркестан Туркестанской области от 8 мая 2019 года № 532 "Об определении мест размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период проведения выборов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5043) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Туркестан";
преамбулу указанного постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Туркестан согласно приложению к настоящему постановлению.";
пункт 2 и приложение 2 к указанному постановлению исключить;
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Турашбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Түркістан қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы
Түркістан қаласының әкімдігі
2023 жылғы 14 ақпандағы
№ 41 қаулысына қосымша
Түркістан қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 08 мамырдағы
№ 532 қаулысына 1 қосымша
Түркістан қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Қазыбек би көшесі, "Қазақстан Республикасы қорғаныс министрлігі" Түркістан қалалық қорғаныс істері жөніндегі басқармасы ғимаратының оң жағында
2
Мұхаметжан Тыныштықұлов көшесі, Яссы базарына қарама-қарсы
3
Түркістан айналма тас жолы, Түркістан облысы қоғамдық денсаулық басқармасының "Түркістан қалалық емханасы" ғимаратына қарама-қарсы
4
Бекзат Саттарханов даңғылы, "Шайхислам" жастар орталығының оң жағында
5
Бекзат Саттарханов даңғылы, "Дастархан" сауда үйінің сол жағында
6
Қазыбек би көшесі, "Астана" мейрамханасының оң жағында
7
Тәуке хан даңғылы № 245 үй, Түркістан облыстық мамандандырылған соттары ғимаратының оң жағында
8
Тәуке хан даңғылы, "Мерей" автобекетінің сол жағында
9
Ораз Жандосов көшесі, "МИГ" жанар-жағар май бекетінің сол жағында
10
Әуежай тас жолының бойында оң және сол жағында

2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Турашбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Туркестанская городская территориальная
избирательная комиссия
Приложение к постановлению
Акимат города Туркестан от
14 февраля 2023 года № 41
Приложение 1 к постановлению
акимата города Туркестан от
8 мая 2019 года № 532
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Туркестан
Места размещения агитационных печатных материалов
1
улица Казыбек би, справа от здания Туркестанского городского управления по делам обороны "Министерство обороны Республики Казахстан"
2
улица Мухаметжана Тыныштикулова, напротив базара Яссы
3
кольцевое шоссе Туркестан, напротив здания "Туркестанской городской поликлиники" управления общественного здравоохранения Туркестанской области
4
проспект Бекзата Саттарханова, справа от молодежного центра "Шайхислам"
5
проспект Бекзата Саттарханова, слева от торгового дома "Дастархан"
6
улица Казыбек би, справа от ресторана "Астана"
7
проспект Тауке хана, дом № 245 справа от здания специализированных судов Туркестанской области
8
проспект Тауке хана, слева от автовокзала "Мерей"
9
улица Ораза Жандосова, слева от автозапровочной станции "МИГ"
10
справа и слева вдоль Шоссе Аэропорта