Түркістан қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 маусымдағы № 33/176-VI "Б" корпусы Түркістан қалалық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 3/18-VIII шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 маусымда № 6314-13 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының "Б" корпусы Түркістан қалалық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 27 маусымдағы № 33/176-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4654 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы Г. Сарсенбаев

О признании утратившим силу решения Туркестанского городского маслихата от 27 июня 2018 года № 33/176-VI "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Туркестанского городского маслихата
Решение Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 27 июня 2023 года № 3/18-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 27 июня 2023 года № 6314-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Туркестанского городского маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Туркестанского городского маслихата" от 27 июня 2018 года № 33/176-VI (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4654).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата Г. Сарсенбаев