Сайрам ауданы әкімінің 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 14 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмiнiң 2023 жылғы 10 қаңтардағы № 2 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 10 қаңтарда № 6227 болып тiркелдi
ШЕШТІМ:
1. Сайрам ауданы әкімінің 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 14 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5594 тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
реттік нөмірлері 36, 37, 38, 39, 50, 51, 52, 53, 59, 61, 62 жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
36
№ 560
Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы, Жібек-Жолы көшесі, 104, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 14 М.Сапарбаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарасу ауылы, Қ.Сәтбаев, Бибітшілік, Бәйтерек, Ырыс, Н.Түргенбаев, Жамбыл, А.Матросов, Ә.Молдағұлова, Құрманғазы, М.Әуезов, Тәттімбет, Қ.Тұңғышбаев, Саялы көшелері толығымен, Жібек-жолы көшесі тақ жағы № 113-237 үйлер, жұп жағы № 104-290 үйлер
37
№ 561
Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы, Жібек-жолы көшесі, 102, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№83 А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарасу ауылы, Байтұрсынов, Жангелдин, Оразалиев, Бірлік, Төле би, А.Иманов, Үркер, Абылайхан, Рахымов, Саттарханов, Фазаев, Жайлау, Жандосов, Панфилов, Сапарбаев, Шиелі, С.Сейфуллин көшелері толығымен, Жібек-жолы көшесі тақ жағы № 1-109 үйлер, жұп жағы № 2-102 үйлер
38
№ 562
Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы, Жаңақұрылыс көшесі, 1А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 74 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарасу ауылы, Ескендір, Мереке, Құлагер, Б.Майлин, Отан, А.Асқаров, Мамыр, Салауат, Астана, Табиғат, Отырар, Молшылық, Тұлпар, Бидайшы, Алаш, Алтын сақа, Ата қоныс, Жәнібек хан, Желтоқсан, Жетіген, Жеті қазына, Мөңке би, Наркескен, Нұрлы жер, Нұрлы жол, Самұрық, Темір қазық, Тұран, Ұлы тау, Хан тәңірі көшелері
39
№ 563
Қарасу ауылдық округі, Ақбай ауылы, Хамза көшесі, 14А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 28 "Ақбай" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақбай ауылы, А.Навои, Ұлықбек, Каримбаев, Мадали баба, З.Хусанов, Жастар, М.Жалил, Дәстүр көшелері
50
№ 574

О внесении изменений и дополнений в решение акима Сайрамского района от 30 апреля 2020 года № 14 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Сайрамского района Туркестанской области от 10 января 2023 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 10 января 2023 года № 6227
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Сайрамского района от 30 апреля 2020 года № 14 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5594) следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному решению:
строки порядковые номера 36, 37, 38, 39, 50, 51, 52, 53, 59, 61, 62 изложить в следующей редакции:
36
№ 560
Карасуский сельский округ, село Карасу, улица Жибек-жолы, 104, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 14 имени М.Сапарбаева" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Қарасу, улицы К.Сатбаева, Бейбитшилик, Байтерек, Ырыс, Н.Тургенбаева, Жамбыл, А.Матросова, А.Молдагуловой, Курмангазы, М.Ауезова, Таттимбет, К.Тунгышбаева, Саялы полностью, улица Жибек-жолы нечетная сторона дома № 113-№ 237, четная сторона дома № 104-290
37
№ 561
Карасуский сельский округ, село Карасу, улица Жибек-жолы, 102, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 83 имени А.Байтурсынова" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Қарасу, улицы Байтурсынова, Жангелдина, Оразалиева, Бирлик, Толе би, А.Иманова, Уркер, Абылайхана, Рахымова, Саттарханова, Фазаева, Жайлау, Жандосова, Панфилова, М.Сапарбаева, Шиели, С.Сейфуллина полностью, улица Жибек-жолы нечетная сторона дома № 1-109, четная сторона дома № 2-102.
38
№ 562
Карасуский сельский округ, село Карасу, улица Жанакурылыс, 1А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 74" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Қарасу, улицы Ескендир, Мереке, Кулагер, Б.Майлина, Отан, А.Аскарова, Мамыр, Салауат, Астана, Табигат, Отырар, Молшылык, Тулпар, Бидайшы, Алаш, Алтын сака, Ата коныс, Жанибек хан, Желтоксан, Жетиген, Жети казына, Монке би, Наркескен, Нурлы жер, Нурлы жол, Самурык, Темир казык, Туран, Улы тау, Хан танири
39
№ 563
Карасуский сельский округ, село Акбай, улица Хамзы, 14А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 28 "Акбай" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Акбай, улицы А.Навои, Улугбек, Каримбаева, Мадали баба, З.Хусанова, Жастар, М.Жалил, Дастур
50
№ 574

Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, С.Сейфуллин көшесі, 33, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 41 Жамбыл атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, Шымкент қақпа, С.Сейфуллин, Әулиекөл көшелері толығымен, Жамбыл көшесі № 1-56 үйлер
51
№ 575
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, М.Әуезов көшесі, 217, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 17 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, С.Рахимов, Достық, Үшағаш көшелері толығымен, М.Әуезов көшесі № 37-65 үйлер
52
№ 576
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Мырза баба көшесі, 169, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 100 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, Мырза баба, А.Ахун, Жаңаабад көшелері толығымен, Ахмаров көшесі № 179 -292 үйлер
53
№ 577
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Хамза көшесі, 2/3, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 81 Ұлықбек атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, Егемендік, Убайдуллаев, Ұстаздар, Ғайрат көшелері толығымен, М.Әуезов көшесі № 1-№36 үйлер, Хамза көшесі № 1-43 үйлер, Ахмаров көшесі № 61-178 үйлер
59
№ 583
Қарамұрт ауылдық округі, Қарамұрт ауылы, А.Моминжанов көшесі, 7, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 6 С.Киров атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарамұрт ауылы, А.Моминжанов, А.Саипназаров, А.Расулметова, Шайхзада, С.Юлдашев көшелері толығымен, Аға-іні Полатовтар көшесі тақ жағы № 139-191 үйлер, жұп жағы № 76-148 үйлер
61
№ 585
Қарамұрт ауылдық округі, Низамабад ауылы, Ұста Қыдыр көшесі, 13, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 57 И.Панфилов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Низамабад ауылы, Низамабад, Ұста Қыдыр, Ф.Абдурахманов, Р.Нематуллаев, С.Жораев, Ардагерлер, Бау-бақша 2030 көшелері толығымен, Қарамұрт ауылы, М.Мухитдинов көшесі тақ жағы № 91-113 үйлер, жұп жағы № 74-110 үйлер
62
№ 586

Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица С.Сейфуллина, 33, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 41 имени Жамбыла" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карабулак, улицы Шымкент какпа, С.Сейфуллина, Аулиекол полностью, улица Жамбыла дома № 1-56
51
№ 575
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица М.Ауезова, 217, здание комунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 17" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карабулак, улицы С.Рахимова, Достык, Ушагаш полностью, улица М.Ауезова дома № 37-65
52
№ 576
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Мырза баба, 169, здание комунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 100" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карабулак, улицы Мырза баба, А.Ахуна, Жана абад полностью, улица Ахмарова дома № 179 -292
53
№ 577
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Хамзы, 2/3, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 81 имени Улугбека" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карабулак, улицы Егемендик, Убайдуллаева, Устаздар, Гайрата полностью, улица М.Ауезова дома № 1- 36, улица Хамзы дома № 1-43, улица Ахмарова дома № 61-178.
59
№ 583
Карамуртский сельский округ, село Карамурт, улица А.Моминжанова, 7, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 6 имени С.Кирова" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карамурт, улицы А.Моминжанова, А.Саипназарова, А.Расулметовой, Шайхзада, С.Юлдашева полностью, улица Ага-ини Полатовых нечетная сторона дома № 139-191, четная сторона дома № 76-148
61
№ 585
Карамуртский сельский округ, село Низамабад, улица Уста Кыдыра, 13, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 57 имени И.Панфилова" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Низамабад, улицы Низамабад, Уста Кыдыра, Ф.Абдурахманова, Р.Нематуллаева, С.Жораева, Ардагерлер, Бау-бакша 2030 полностью, село Карамурт, улица М.Мухитдинова нечетная сторона дома № 91-113, четная сторона дома № 74-110
62
№ 586

Қарамұрт ауылдық округі, Қарамұрт ауылы, А.Моминжанов көшесі, 5, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 1 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарамұрт ауылы, Гүлді, Навои, Ғ.Ғулам, Хамза, Мехнат, Жеті мама, С.Мусаев көшелері
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 87, 88, 89 жолдармен толықтырылсын:
87
№ 920
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Бекнияз ата көшесі, 137, "Ухуд жеке мектебі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, Алмазар, Бегнияз ата, Қарауылтөбе көшелері толығымен, Жамбыл көшесі №57-73 үйлер
88
№ 921
Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы, Жібек-Жолы көшесі, 104, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 14 М.Сапарбаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарасу ауылы, К.Байсейітова, Алатау, Әл-Фараби, Ибрагимов, Ынтымақ, Бейсенбиев, Күншуақ, Ақниет, Наурыз, Арай, Ақтілек, Кеңдала, Жарастық, Қуаныш, Жастар, Тәуелсіздік, Достық, А.Жұбанов, Шапағат, Диірмен көшелері
89
№ 922
Қарасу ауылдық округі, Ақбай ауылы, Хамза көшесі, 14А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 28 "Ақбай" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақбай ауылы, Хамза, Гагарин, Жаңақұрылыс көшелері, Қарасу ауылы, Керемет көшесі
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сайрам ауданының әкімі У. Садибеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Сайрам аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

Карамуртский сельский округ, село Карамурт, улица А.Моминжанова, 5, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 1" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карамурт, улицы Гулди, Навои, Г.Гулама, Хамзы, Мехнат, Жети мама, С.Мусаева
дополнить строками, порядковые номера 87, 88, 89 следующего содержания:
87
№ 920
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Бекнияз ата, 137, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Частная школа Ухуд"
село Карабулак, улицы Алмазар, Бегнияз ата, Карауылтобе полностью, улица Жамбыла дома № 57-73
88
№921
Карасуский сельский округ, село Карасу, улица Жибек-жолы, 104, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 14 имени М.Сапарбаева" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карасу, улицы К.Байсейитова, Алатау, Аль-Фараби, Ибрагимова, Ынтымак, Бейсенбиева, Куншуак, Акниет, Наурыз, Арай, Актилек, Кендала, Жарастык, Куаныш, Жастар, Тауелсиздик, Достык, А.Жубанова, Шапагат, Дирмен
89
№922
Карасуский сельский округ, село Акбай, улица Хамзы, 14А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 28 "Акбай" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Акбай улицы Хамза, Гагарин, Жанакурылыс, село Карасу улица Керемет
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Сайрамского района У. Садибеков
"СОГЛАСОВАНО"
Сайрамская
районная территориальная
избирательная комиссия