"Сайрам ауданы әкімі аппаратының, аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың және ауылдық округтер әкімдері аппараттарының "Б" корпусындағы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Сайрам ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 сәуірдегі № 213 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 24 шілдедегі № 264 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 26 шілдеде № 6332-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес Сайрам ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сайрам ауданы әкімі аппаратының, аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың және ауылдық округтер әкімдері аппараттарының "Б" корпусындағы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Сайрам ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 сәуірдегі № 213 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4606 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолдынысқа енгізіледі.
А. Сабитов

О признании утравтившим силу постановление акимата Сайрамского района от 26 апреля 2018 года № 213 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Сайрамского района, исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета и аппаратов акимов сельских округов"
Постановление акимата Сайрамского района Туркестанской области от 24 июля 2023 года № 264. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 26 июля 2023 года № 6332-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Сайрамского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сайрамского района от 26 апреля 2018 года № 213 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" апарата акима Сайрамского района, исполнительных органов финансируемых из районного бюджета и аппаратов акимов сельских округов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4606).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
А. Сабитов