Сайрам аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 40-262/V "Сайрам ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 7-56/VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 27 қыркүйекте № 6360-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының "Сайрам ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 40-262/V (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3004 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ш. Халмурадов

О признании утратившим силу решения Сайрамского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 40-262/V "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Сайрамском районе"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 27 сентября 2023 года № 7-56/VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 27 сентября 2023 года № 6360-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Сайрамского районного маслихата "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Сайрамском районе" от 23 декабря 2014 года за № 40-262/V (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3004).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Ш. Халмурадов