Сарыағаш ауданы әкімінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 97 "Сарыағаш ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкімінің 2023 жылғы 11 қаңтардағы № 05 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 қаңтарда № 6229 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Сарыағаш ауданы әкімінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 97 "Сарыағаш ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4768 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыағаш ауданының әкімі М. Отаршиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Сарыағаш аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Сарыағаш ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 11 қаңтардағы
№ 05 шешіміне қосымша
Сарыағаш ауданы әкімінің
2018 жылғы 31 қазандағы
№ 97 шешіміне қосымша
Сарыағаш ауданы бойынша сайлау учаскелерінің тізбесі
№ 611 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 28 Абылай хан атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақжар ауылдық округі, Ақжар ауылы, Д.Қонаев көшесі № 5.
Шекаралары: Ақжар ауылы О.Тұрғанбек, М.Мамедова, Ғ.Мұратбаев, Бақтыбай ата, И.Панфилов, Балықбай ата, Жамбыл, Ешмат ата, Батырхан ата, Көктөбе, Күншуақ, Ырысты, Ықылас, Шаттық, Баянды, Мәңгілік, Игілік, Жастар, Жайлау, Ақниет, Достық, Заңғар, Қасым хан, Бәйтерек, Мойынқұм, Арал, Қызғалдақ, Алматы, Жүзімдік, Көркем көшелері.
№ 612 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сарыағаш аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақжар ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Ақжар ауылдық округі, Ақжар ауылы, Д.Қонаев көшесі № 15.
Шекаралары: Ақжар ауылы Береке, Бірлік, Ынтымақ, Төле би, Абай, Амангелді, Тұран, 8-наурыз, Д.Қонаев, Т.Рысқұлов, А.Байтұрсынов, Бегалы ата, Қажымұхан, О.Еспенбетов, С.Мырзахмет көшелері.
№ 613 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 23 Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақжар ауылдық округі, Бағыс ауылы, Егемендік көшесі № 12А.
Шекаралары: Бағыс ауылы.
№ 614 сайлау учаскесі

О внесении изменения в решение акима Сарыагашского района от 31 октября 2018 года № 97 "Об образовании избирательных участков на территории Сарыагашского района"
Решение акима Сарыагашского района Туркестанской области от 11 января 2023 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 11 января 2023 года № 6229
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Сарыагашского района от 31 октября 2018 года № 97 "Об образовании избирательных участков на территории Сарыагашского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4768) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Сарыагашского района М. Отаршиев
"СОГЛАСОВАНО"
Сарыагашская районная территориальная
избирательная комиссия
приложение к решению
акимата Сарыагашского района
от 11 января 2023 года № 05
Приложение
к решению акима
Сарыагашского района
от 31 октября 2018 года № 97
Перечень избирательных участков по Сарыагашскому району
Избирательный участок № 611
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 28 имени Абылай хана" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Акжар, село Акжар, улица Д.Кунаева, № 5.
Границы: cело Акжар улицы О.Турганбек, М.Мамедовой, Г.Муратбаева, Бактыбай ата, И.Панфилова, Балыкбай ата, Жамбыл, Ешмат ата, Батырхан ата, Коктобе, Күншуак, Ырысты, Ыкылас, Шаттык, Баянды, Мангилик, Игилик, Жастар, Жайлау, Акниет, Достык, Зангар, Касым хан, Байтерек, Мойынкум, Арал, Кызгалдак, Алматы, Жузимдик, Коркем.
Избирательный участок № 612
Центр: здание Акжарского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Сарыагашский районный дом культуры" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сарыагашского района, сельский округ Акжар, село Акжар, улица Д.Кунаева, № 15.
Границы: cело Акжар улицы Береке, Бирлик, Ынтымак, Толе би, Абай, Амангелди, Туран, 8-Марта, Д.Кунаева, Т.Рыскулова, А.Байтурсынова, Бегалы ата, Кажымухан, О.Еспенбетова, С.Мырзахмет.
Избирательный участок № 613
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 23 имени Г.Муратбаева" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Акжар, село Багыс, улица Егемендик, № 12А.
Границы: cело Багыс.
Избирательный участок № 614

Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 31 Т.Бигелдинов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дербісек ауылдық округі, Дербісек ауылы, Ш.Акбердиев көшесі № 58.
Шекаралары: Дербісек ауылы Қожагелді ата, Д.Ордабайұлы, Жанұзақ ата, Ғ.Мұратбаев, Ж.Жабаев, Б.Бектасұлы, Қ.Пиралиев, Ш.Акбердиев, Р.Сейтимбетов, Шоңғара ата, Н.Түктібаев, М.Әуезов, Бәйтерек, С.Наурызов көшелері, Т.Абдрахимов көшесі № 1-45 үйлер, Абай көшесі № 1-36 үйлер.
№ 615 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 11 М.Окороков атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дербісек ауылдық округі, Дербісек ауылы, Т.Абдрахимов көшесі №89.
Шекаралары: Дербісек ауылы А.Құралов, Қ.Төлешов, Жастар, О.Жандосов, Қажымұхан, Қ.Сатпаев, С.Сейфуллин, Б.Момышұлы көшелері, Абай көшесі № 37-102 үйлер, Т.Абдрахимов көшесі № 46-108 үйлер.
№ 616 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 22 Елшібек батыр атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дербісек ауылдық округі, Дербісек ауылы, А.Акимбаевтар көшесі № 26.
Шекаралары: Дербісек ауылы Ә.Молдағұлова, М.Маметова, Қабылбеков Лес, Е.Омарханов, О.Мергенбаев, И.Жүнісбеков, А.Акимбаевтар, Г.Бекжанов, Б.Тұрдықұл, А.Есенқұлов, Ш.Темирбаев, С.Мұқанов, Бейбітшілік, Б.Тойлыбаев, Шапағат көшелері.
№ 617 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 64 А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дербісек ауылдық округі, Дербісек ауылы, К.Бахашбаев көшесі № 30.
Шекаралары: Дербісек ауылы Өркениет, К.Калменов, Адилбай Есенбеков, Шаттық, Жеңіс, Ақниет, К.Бахашбаев көшелері және Атамекен ауылы.
№ 618 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 14 Алыбай батыр атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жемісті ауылдық округі, Жемісті ауылы, Бейбітшілік көшесі № 12.
Шекаралары: Жемісті ауылы.
№ 619 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 46 Т.Тоқтаров атындағы негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жемісті ауылдық округі, Тың ауылы, Бірлік көшесі № 13.
Шекаралары: Тың ауылы.
№ 620 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 58 Ә.Марғұлан атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жібек жолы ауылдық округі, Жібек жолы ауылы, Қ.Омаров көшесі № 2Б.
Шекаралары: Жібек жолы ауылы А.Өкшебаев, И.Бабакулов, Жаңақұрылыс, Өркен, И.Қыдырбаев, К.Омаров, Базар жырау, Е.Бердімұратов, Е.Бекмурзаев, Е.Досанов, Сарыдала, Жетіасыл, Тәуелсіздіктің 20 жылдығы, Т.Ырыстанов, Амангелді, Бейбітшілік, А.Ақбердиев көшелері.
№ 621 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 31 имени Т.Бигельдинова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Дербисек, село Дербисек, улица Ш.Акбердиева, № 58.
Границы: село Дербисек улицы Кожагельди ата, Д.Ордабайулы, Жанузак ата, Г.Муратбаева, Ж.Жабаева, Б.Бектасұлы, К.Пиралиева, Ш.Акбердиева, Р.Сейтимбетова, Шонгара ата, Н.Туктибаева, М.Ауезова, Байтерек, С.Наурызова, улица Т.Абдрахимова дома № 1-45, улица Абая дома № 1-36.
Избирательный участок № 615
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 11 имени М.Окорокова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Дербисек, село Дербисек, улица Т.Абдрахимова, № 89.
Границы: село Дербисек улицы А.Куралова, К.Толешов, Жастар, О.Жандосова, Кажымукан, К.Сатпаева, С.Сейфуллина, Б.Момышулы, улица Абая дома № 37-102, улица Т.Абдрахимова дома № 46-108.
Избирательный участок № 616
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 22 имени Елшибек батыра" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Дербисек, село Дербисек, улица А.Акимбаевых, № 26.
Границы: село Дербисек улицы А.Молдагуловой, М.Маметовой, Кабылбеков Лес, Е.Омарханова, О.Мергенбаева, И.Жунисбекова, А.Акимбаевых, Г.Бекжанова, Б.Турдыкул, А.Есенкулова, Ш.Темирбаева, С.Муканова, Бейбитшилик, Б.Тойлыбаева, Шапагат.
Избирательный участок № 617
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 64 имени А.Байтурсынова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Дербисек, село Дербисек, улица К.Бахашбаева, № 30.
Границы: село Дербисек улицы Оркениет, К.Калменова, Адилбай Есенбекова, Шаттык, Женис, Акниет, К.Бахашбаева и село Атамекен.
Избирательный участок № 618
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 14 имени Алыбай батыра" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Жемисти, село Жемисти, улица Бейбитшилик № 12.
Границы: село Жемисти.
Избирательный участок № 619
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Основная образовательная средняя школа № 46 имени Т.Токтарова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Жемисти, село Тын, улица Бирлик № 13.
Границы: село Тын.
Избирательный участок № 620
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 58 имени А.Маргулана" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Жибек жолы, село Жибек жолы, улица К.Омарова, № 2Б.
Границы: село Жибек жолы улицы А.Окшебаева, И.Бабакулова, Жанакурылыс, Оркен, И.Кыдырбаева, К.Омарова, Базар жырау, Е.Бердимуратова, Е.Бекмурзаева, Е.Досанова, Сарыдала, Жетиасыл, 20 лет Независимости, Т.Ырыстанова, Амангелди, Бейбитшилик, А.Акбердиева.
Избирательный участок № 621

Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 20 Амангелді атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жібек жолы ауылдық округі, Жібек жолы ауылы, О.Кемпреков көшесі № 10.
Шекаралары: Жібек жолы ауылы О.Кемпреков, Ұлан, Жастар, М.Қалдыбаев, С.Мауленов, Д.Қонаев, Абай, И.Қарақұлова, Достық көшелері.
№ 622 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 18 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жібек жолы ауылдық округі, Зортөбе ауылы, Қожахан көшесі № 35А.
Шекаралары: Зортөбе ауылы.
№ 623 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 24 Ж.Сүлейменов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жібек жолы ауылдық округі, Жаңақұрылыс ауылы, Т.Ботабеков көшесі № 7.
Шекаралары: Жаңақұрылыс, Қарабау ауылдары.
№ 624 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 53 М.Ғабдуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жібек жолы ауылдық округі, Жаңа тұрмыс ауылы, Майлықожа көшесі № 1А.
Шекаралары: Жаңа тұрмыс ауылы.
№ 625 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 17 Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жібек жолы ауылдық округі, Дихан баба ауылы, Е.Бектұрғанов көшесі № 27.
Шекаралары: Дихан баба ауылы, Жібек жолы ауылы Шұғыла, А.Ерназаров көшелері.
№ 626 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 51 Т.Рысқұлов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жібек жолы ауылдық округі, Сарқырама ауылы, Төле би көшесі № 19А.
Шекаралары: Сарқырама ауылы.
№ 627 сайлау учаскесі
Орталығы: "32039 әскери бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жібек жолы ауылдық округі, Жібек жолы ауылы, Ұлан көшесі номерсіз.
Шекаралары: "32039 әскери бөлімі" мемлекеттік мекемесі, "10216-И әскери бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
№ 628 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 13 "Мәңгілік ел" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қабланбек ауылдық округі, Қабланбек ауылы, М.Өзтүрік көшесі № 5Б.
Шекаралары: Қабланбек ауылы Балдаурен, Д.Қонаев, Абай, Амангелді, Ы.Алтынсарин, Жағалау, Маусым, Әйтеке би, Ә.Молдағұлова, Қазақстан, Шымкент, А.Сулейменов, С.Рахимов, Т.Бигелдинов, Ж.Борашов, Тәуелсіздіктің 20 жылдығы, М.Мақатаев, Татулық көшелері, Тыңтөбе ауылы.
№ 629 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 20 имени Амангелди" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Жибек жолы, село Жибек жолы, улица О.Кемпрекова, № 10.
Границы: село Жибек жолы улицы О.Кемпрекова, Улан, Жастар, М.Калдыбаева, С.Мауленова, Д.Конаева, Абая, И.Каракуловой, Достык.
Избирательный участок № 622
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 18 имени Абая" Отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района,сельский округ Жибек жолы, село Зортобе, улица Кожахан № 35А.
Границы: село Зортобе.
Избирательный участок № 623
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 24 имени Ж.Сулейменова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Жибек жолы, село Жанакурылыс, улица Т.Ботабекова № 7.
Границы: села Жанакурылыс, Карабау.
Избирательный участок № 624
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 53 имени М.Габдуллина" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Жибек жолы, село Жана турмыс, улица Майлыкожа, № 1А.
Границы: село Жана турмыс.
Избирательный участок № 625
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 17 имени Ы.Алтынсарина" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Жибек жолы, село Дихан баба, улица Е.Бектурганова, №27.
Границы: село Дихан баба, село Жибек жолы улицы Шугыла, А.Ерназарова.
Избирательный участок № 626
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 51 имени Т.Рыскулова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Жибек жолы, село Саркырама, улица Толе би, № 19А.
Границы: село Саркырама.
Избирательный участок № 627
Центр: здание государственного учреждения "Войсковая часть 32039", сельский округ Жибек жолы, село Жибек жолы, улица Улан без номера.
Границы: государственное учреждение "Войсковая часть 32039", государственное учреждение "Войсковая часть 10216-И".
Избирательный участок № 628
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 13 "Мангилик ел" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Кабланбек, село Кабланбек, улица М.Озтурик, № 5Б.
Границы: село Кабланбек улицы Балдаурен, Д.Конаева, Абай, Амангелди, Ы.Алтынсарин, Жагалау, Маусым, Айтеке би, А.Молдагуловой, Казакстан, Шымкент, А.Сулейменова, С.Рахимова, Т.Бигелдинова, Ж.Борашова, Тауелсиздиктин 20 жылдыгы, М.Макатаева, Татулык, село Тынтобе.
Избирательный участок № 629

Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 55 О.Жәутіков атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қабланбек ауылдық округі, Қабланбек ауылы, О.Жәутіков көшесі № 33А.
Шекаралары: Қабланбек ауылы Әділет, Төле би, Ә.Навои, Бейбітшілік, О.Жәутіков, Қазыбек би, Бау, Т.Айбергенов, Ш.Қалдаяқов, И.Тыщенко, М.Өзтүрік, А.Валиев көшелері.
№ 630 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 52 М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қабланбек ауылдық округі, Тасқұлақ ауылы, Тасқұлақ көшесі № 32.
Шекаралары: Тасқұлақ, Зах ауылдары.
№ 631 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 7 Төлеби атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қабланбек ауылдық округі, Қанағат ауылы, Ж.Ешеев көшесі № 28А.
Шекаралары: Қанағат ауылы.
№ 632 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 36 Қ.Тоқмұхамедов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қабланбек ауылдық округі, Сіргелі ауылы (Чечерин), М.Есқұлов көшесі № 20.
Шекаралары: Сіргелі ауылы.
№ 633 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 29 Ұлықбек атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қабланбек ауылдық округі, Ақниет ауылы, Күншуақ көшесі № 37.
Шекаралары: Ақниет ауылы.
№ 634 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сарыағаш аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қызылжар ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Қызылжар ауылдық округі, Қызылжар ауылы, Х.Оралов көшесі № 121.
Шекаралары: Қызылжар ауылы Сақыбек-ата, Е.Арзықұлов, Ш.Құдайбердіұлы, Д.Қонаев, Мекенбай ата, Т.Балабеков, Д.Нұрпейсова, Т.Рысқұлов, О.Есенбеков, І.Жансүгіров, А.Орақұлы, Балғабек-ата, Абдіхайым-ата, Баубақша, С.Мұқанов, Назар-ата, Н.Асанов, О.Алимкулов, С.Сейфуллин, А.Умирзахов, А.Молдағұлова көшелері, Пошан Датқа көшесі № 25-195 үйлер, Ахмет би көшесі № 54-115 үйлер, Х.Оралов көшесі № 113-185 үйлер.
№ 635 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№72 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қызылжар ауылдық округі, Қызылжар ауылы, Ахмет би көшесі № 1.

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 55 имени О.Жаутикова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Кабланбек, село Кабланбек, улица О.Жаутикова, № 33А.
Границы: село Кабланбек улицы Адилет, Толе би, А.Навои, Бейбитшилик, О.Жаутикова, Казыбек Би, Бау, Т.Айбергенова, Ш.Калдаякова, И.Тыщенко, М.Озтурик, А.Валиева.
Избирательный участок № 630
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 52 имени М.Отемисулы" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Кабланбек, село Таскулак, улица Таскулак, № 32.
Границы: села Таскулак, Зах.
Избирательный участок № 631
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 7 имени Толеби" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Кабланбек, село Канагат, улица Ж.Ешеева, № 28А.
Границы: село Канагат.
Избирательный участок № 632
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 36 имени К.Токмухамедова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Кабланбек, село Сиргели (Чечерин), улица М.Ескулова, № 20.
Границы: село Сиргели.
Избирательный участок № 633
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 29 имени Улугбека" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Кабланбек, село Акниет, улица Куншуак № 37.
Границы: село Акниет.
Избирательный участок № 634
Центр: здание Кызылжарского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Сарыагашский районный дом культуры" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сарыагашского района, сельский округ Кызылжар, село Кызылжар, улица Х.Оралова, № 121.
Границы: cело Кызылжар улицы Сакыбек-ата, Е.Арзыкулова, Ш.Кудайбердиулы, Д.Кунаева, Мекенбай ата, Т.Балабекова, Д.Нурпейсовой, Т.Рыскулова, О.Есенбекова, И.Жансугурова, А.Оракулы, Балгабек-ата, Абдихайым-ата, Баубакша, С.Муканова, Назар-ата, Н.Асанова, О.Алимкулова, С.Сейфуллина, А.Умирзахова, А.Молдагуловой, улица Пошан Датка дома № 25-195, улица Ахмет би дома № 54 - 115, улица Х.Оралова дома № 113-185.
Избирательный участок № 635
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 72" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Кызылжар, село Кызылжар, улица Ахмет би, №1.

Шекаралары: Қызылжар ауылы Құрманғазы, Мүсірәлі ата, Ө.Бөртебаев, О.Оралбаев, Тойбек-ата, М.Маметова, Жайлаубай ата, Достар, И.Сағынұлы, Әйтеке би, Қазыбек би, П.Тайшыұлы көшелері, Пошан Датқа көшесі № 1-24 үйлер, Ахмет би көшесі № 1-53 үйлер, Х.Оралов көшесі № 1-112 үйлер.
№ 636 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 37 Б.Майлин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қызылжар ауылдық округі, Жаскешу ауылы, Б.Майлин көшесі № 3.
Шекаралары: Жаскешу ауылы.
№ 637 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысы адами әлеуетті дамыту басқармасының "№ 12 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, Сарыағаш қаласы, Әйтеке би көшесі № 1.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы Ю.Гагарин, М.Қалжігітов, Қ.Дүйсебаев, М.Шоқай, А.Бөкейхан, Б.Қасымбеков, Б.Қайсарбеков көшелері, Б.Қасымбеков көшесі № 3,4 көп қабатты үйлер, Көктөбе шағын ауданы Темиртау, Талас, Т.Оспанов, Телемұнара, Қызылорда, Оразалы ата, Ы.Шымкентбаев көшелері.
№ 638 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 2 А.Сүлейменов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Б.Оспанов көшесі № 10.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы Б.Оспанов, Ә.Жангельдин, Қ.Сәтпаев, Е.Құлтаев, Ш.Уалиханов, Амангелді, М.Алишев, А.Шарипов, К.Сапарбаев, Н.Абдиров, С.Әлімбаев, Қ.Шоланбаев, Б.Момышұлы, Т.Тұрсынқұлов көшелері.
№ 639 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 1 М.Әуезов атындағы мектеп- гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, С.Исмайлов көшесі № 108А.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы Алтай, Қ.Бегімқұлов, Абай, Кескен, А.Архабаев, Қазына, А.Ақжолов, Шапағат, Алтынтөбе, Көктем, Б.Мекенбаев, М.Рүстемов, Х.Саудашұлы, М.Өскенов, Жастар, Т.Көкебаев көшелері, "СТОВАЗ" учаскесі, С.Исмайлов көшесі № 105-138 үйлер.
№ 640 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 3 М.Ломоносов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, С.Исмаилов көшесі № 63.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы Түркістан, Т.Уманов, Ә.Омаров, А.Аралбеков, Бостандық, Б.Ермеков көшелері, С.Исмаилов көшесі № 1-104 үйлер.
№ 641 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 6 Ж.Аймаутов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Майлықожа көшесі № 7А.

Границы: cело Кызылжар улицы Курмангазы, Мусирали ата, О.Бортебаева, О.Оралбаева, Тойбек-ата, М.Маметовой, Жайлаубай ата, Достар, И.Сагынулы, Айтеке би, Казыбек би, П. Тайшыулы, улица Пошан Датка дома № 1-24, улица Ахмет-би дома № 1-53, улица Х.Оралова дома № 1-112.
Избирательный участок № 636
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №37 имени Б.Майлина" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Кызылжар, село Жаскешу, улица Б.Майлин № 3.
Границы: cело Жаскешу.
Избирательный участок № 637
Центр: здание коммунального государственного казенного предприятия "Колледж № 12" отдела развития человеческого потенциала Туркестанской области, город Сарыагаш, улица Айтеке би № 1.
Границы: город Сарыагаш улицы Ю.Гагарина, М.Калжигитова, К.Дуйсебаева, М.Шокай, А.Бокейхана, Б.Касымбекова, Б.Кайсарбекова, улица Б.Касымбекова многоэтажные дома № 3, 4, микрорайон Коктобе улицы Темиртау, Талас, Т.Оспанова, Телемунара, Кызылорда, Оразалы ата, Ы.Шымкентбаева.
Избирательный участок № 638
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 2 имени А.Сулейменова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица Б.Оспанова № 10.
Границы: город Сарыагаш улицы Б.Оспанова, А.Жангелдина, К.Сатпаева, Е.Култаева, Ш.Уалиханова, Амангелди, М.Алишева, А.Шарипова, К.Сапарбаева, Н.Абдирова, С.Алимбаева, К.Шоланбаева, Б.Момышулы, Т.Турсынкулова.
Избирательный участок № 639
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 1 имени М.Ауезова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица С.Исмаилова, № 108 А.
Границы: город Сарыагаш улицы Алтай, К.Бегимкулова, Абая, Кескен, А.Архабаева, Казына, А.Акжолова, Шапагат, Алтынтобе, Коктем, Б.Мекенбаева, М.Рустемова, Х.Саудашулы, М.Оскенова, Жастар, Т.Кокебаева, участок "СТОВАЗ", улица С.Исмаилова дома №105-138.
Избирательный участок № 640
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 3 имени М.Ломоносова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица С.Исмаилова № 63.
Границы: город Сарыагаш улицы Туркестан, Т.Уманова, А.Омарова, А.Аралбекова, Бостандык, Б.Ермекова, улица С.Исмаилова дома № 1-104.
Избирательный участок № 641
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 6 имени Ж.Аймаутова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица Майлыкожа, № 7 А.

Шекаралары: Сарыағаш қаласы Сарыарқа, Ғ.Мұратбаев, М.Әуезов, Т.Тоқтаров көшелері, Майлықожа көшесі № 1-34 үйлер.
№ 642 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 71 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Майлықожа көшесі № 50.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы Т.Қасымбеков, Нұрлы жол, С.Сейфуллин, М.Маметова, Т.Ерназаров, Ы.Алтынсарин, Байқоңыр, Сұңқар, Ә.Молдағұлова көшелері, Майлықожа көшесі № 35-77/4 үйлер, С.Дүйсебаев көшесі № 1-30 үйлер.
№ 643 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "Қапланбек жоғары аграрлық-техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, Сарыағаш қаласы, Шәмші гүлзары көшесі № 21А.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы Бұхарбай ата, Малдыбек Ата, Қабланбек, Р.Мусин, Т.Өтебаев, А.Тоқаев, Арыстанбаб, А.Қалыбайұлы, Ештай Ақай, Ысқақов Көшербай, Н.Ысқақов, Тараз, Барыс, М.Окороков, А.Рахимов, Болашақ, Қ.Нысанұлы, Ергешұлы Бауыржан, Т.Тоғызбаев, С.Талипов көшелері, Шәмші гүлзары көшесі.
№ 644 сайлау учаскесі
Орталығы: "Сарыағаш ауданық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты, Сарыағаш қаласы, С.Исмаилов көшесі № 115А.
Шекаралары: Сарыағаш аудандық орталық ауруханасы.
№ 645 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 10 Қ.Сәтпаев атындағы мектеп-гимназия интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Т.Намазбаев көшесі № 13.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы А.Сүлейменов, О.Жолдасбеков, А.Тоқманбетов, ҚазССР-дің 40 жылдығы, Т.Намазбаев, М.Абилдабеков, Т.Сманова, Ж.Тағаев, А.Омаров, А.Шылғаубаев көшелері, С.Исмаилов көшесі № 139-273 үйлер.
№ 646 сайлау учаскесі
Орталығы: "Түркістан облысы полиция департаменті Сарыағаш ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы.
Шекаралары: "Түркістан облысы полиция департаменті Сарыағаш ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
№ 647 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№5 С.Исмаилов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Қазыбек би көшесі № 100А.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы Қазыбек би, Әбдіұлы Сапарбай, С.Абдиев, Нұр Отан, А.Асаубаев, Қ.Сандыбаев, Байтерек, Астана, Өндіріс, 9-мамыр, Тәуелсіздіктің 20 жылдығы, Жеңістің 45 жылдығы, Жаңа-тұрмыс көшелері, "Мөлтек" шағын ауданы аумағындағы көпқабатты тұрғын үйлер.
№ 648 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Түркістан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің Сарыағаш ауданы бойынша шекара басқармасының ғимараты, Сарыағаш қаласы, Т.Тұрсынқұлов көшесі № 21А.
Шекаралары: "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Түркістан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің Сарыағаш ауданы бойынша шекара басқармасы, "9824 әскери бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
№ 649 сайлау учаскесі

Границы: город Сарыагаш улицы Сарыарка, Г.Муратбаева, М.Ауезова, Т.Токтарова, улица Майлыкожа дома № 1-34.
Избирательный участок № 642
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 71" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица Майлыкожа, № 50.
Границы: город Сарыагаш улицы Т.Касымбекова, Нурлы жол, С.Сейфуллина, М.Маметовой, Т.Ерназарова, Ы.Алтынсарина, Байконур, Сункар, А.Молдагуловой, улица Майлыкожа дома № 35-77/4, улица С.Дуйсебаева дома № 1-30.
Избирательный участок № 643
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия "Капланбекский высший аграрно-технический колледж" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, город Сарыагаш, улица Шамши гульзари № 21А.
Границы: город Сарыагаш улицы Бухарбай ата, Малдыбек ата, Кабланбек, Р.Мусина, Т.Утебаева, А.Токаева, Арыстанбаб, А.Калыбайулы, Ештай Акай, Ыскаков Кошербай, Н.Ыскакова, Тараз, Барыс, М.Окорокова, А.Рахимова, Болашак, К.Нысанулы, Ергешулы Бауыржан, Т.Тогызбаева, С.Талипова, улица Шамши гульзари.
Избирательный участок № 644
Центр: здание государственного коммунального предприятия "Сарыагашская центральная районная больница", город Сарыагаш, улица С.Исмаилова, № 115 А.
Границы: Сарыагашская центральная районная больница.
Избирательный участок № 645
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия интернат № 10 имени К.Сатпаева" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица Т.Намазбаева, № 13.
Границы: город Сарыагаш улицы А.Сулейменова, О.Жолдасбекова, А.Токманбетова, 40 лет КазССР, Т.Намазбаева, М.Абилдабекова, Т.Смановой, Ж.Тагаева, А.Омарова, А.Шылгаубаева, улица С.Исмаилова дома № 139-273.
Избирательный участок № 646
Центр: здание государственного учреждения "Отдел полиции Сарыагашского района Департамента полиции Туркестанской области", город Сарыагаш.
Границы: государственное учреждение "Отдел полиции Сарыагашского района Департамента полиции Туркестанской области".
Избирательный участок № 647
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 5 имени С.Ысмаилова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица Казыбек би, № 100 А.
Границы: город Сарыагаш, улицы Казыбек би, Абдиулы Сапарбай, С.Абдиева, Нур Отан, А.Асаубаева, К.Сандыбаева, Байтерек, Астана, Ондирис, 9-мая, 20 лет независимости, 45 лет Победы, Жана-турмыс, многоэтажные жилые дома на территории микрорайона "Мөлтек".
Избирательный участок № 648
Центр: здание пограничного управления по Сарыагашскому району республиканского государственного учреждения "Департамент Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Туркестанской области", город Сарыагаш, улица Т.Турсынкулова, № 21А.
Границы: пограничное управление по Сарыагашскому району республиканского государственного учреждения "Департамент Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Туркестанской области", государственное учреждение "Войсковая часть "9824".
Избирательный участок № 649

Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 60 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Қ.Монтаева көшесі № 7.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы Телемұнара шағын ауданы С.Тұрлыбаев, №2, Арал, Нұр көшелері, Самал-1 шағын ауданы Қ.Монтаева, Жеңістің 65 жылдығы, Қ.Құттыбеков, М.Мамедалиев, О.Тұрлыбаев, Ж.Жамансариев, М.Бейсенов, С.Естемесұлы, С.Рахимов, Ұлытау, Шу, Мойынқұм көшелері.
№ 650 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№61 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, С.Дүйсебаев көшесі № 130.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы Жібек жолы, Б.Майлин, 8-наурыз, Әл-Фараби, Құрманғазы, Ш.Қалдаяқов, көшелері, С.Дүйсебаев көшесі № 31-127 үйлер, Өркениет, Достар, Келешек, Т.Оспанов, Телемунара, А.Бектұрсынов, көшелері.
№ 651 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№4 Бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, Сарыағаш қаласы, Самал-2 мөлтек ауданы, Ақмешіт көшесі № 3.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы Самал-2 мөлтек ауданы Нұрқыран, Аққорған, Ақмешіт, Қазығұрт, Отырар, Сығанақ, Самал-3 мөлтек ауданы Тамшыбұлақ, Талғар 2, Тұран, Жас Алаш, Телемұнара шағын ауданы, Аққұм, Аспара, Ақжайық, Қарқаралы, Ортатөбе, Ақтөбе, Тайтөбе, Зайсан, Жетіқара, Сарайшық, Ертіс көшелері.
№ 652 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 66 Толыбай батыр атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Бәйтерек көшесі № 81.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы Самал-3 мөлтек ауданы Торғай, Арқалық, Сайран, Тараз, Саудакент, Жанкент, Арыс, Ж.Аяшұлы көшелері және "Қапланбек" оқу тәжірибе шаруашылығы аумағындағы көпқабатты тұрғын үйлер.
№ 653 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сарыағаш аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, Сарыағаш қаласы, М.Шораұлы көшесі № 44 А.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы И.Құралов, Әйтеке би, М.Пердебеков, М.Шымкентбайұлы, Төле би, Жамбыл, Ө.Көпжасаров, М.Шораұлы көшелері.
№ 654 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 33 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Дархан ауылы, А.Мұсаев көшесі № 23 А.
Шекаралары: Дархан ауылы.
№ 655 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 60" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица К.Монтаевой, № 7.
Границы: город Сарыагаш улицы С.Турлыбаева, № 2, Нур, Арал, микрорайон Самал-1 улицы К.Монтаевой, 65 лет Победы, К.Куттыбекова, М.Мамедалиева, О.Турлыбаева, Ж.Жамансариева, М.Бейсенова, С.Естемесулы, С.Рахимова, Улытау, Шу, Мойынкум.
Избирательный участок № 650
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 61" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица С.Дуйсебаева, № 130.
Границы: город Сарыагаш улицы Жибек жолы, Б.Майлин, 8-марта, Ал-Фараби, Курмангазы, Ш.Калдаякова, улица С.Дуйсебаева дома № 31-127, Оркениет, Достар, Келешек, Т.Оспанова, Телемунара, А.Бектурсынова.
Избирательный участок № 651
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия "Детский-ясли сад № 4" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, город Сарыагаш, микрорайон Самал-2, улица Акмешит № 3.
Границы: город Сарыагаш, микрорайон Самал-2 улицы Нуркыран, Аккорган, Акмешит, Казыгурт, Отырар, Сыганак, микрорайон Самал-3 улицы Тамшыбулак, Талгар 2, Туран, Жас алаш, микрорайон Телемунара, Аккум, Аспара, Акжайык, Каркаралы, Ортатобе, Актобе, Тайтобе, Зайсан, Жетикара, Сарайшык, Ертис.
Избирательный участок № 652
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 66 имени Толыбай батыра" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица Байтерек, № 81.
Границы: город Сарыагаш, микрорайон Самал-3, улицы Торгай, Аркалык, Сайран, Тараз, Саудакент, Жанкент, Арыс, Ж.Аяшулы и многоквартирные жилые дома на территории Капланбекского учебно-опытного хозяйства.
Избирательный участок № 653
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия "Сарыагашский районный дом культуры" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица М.Шораулы, № 44А.
Границы: город Сарыагаш улицы И.Куралова, Айтеке би, М.Пердебекова, М.Шымкентбайулы, Толе би, Жамбыл, О.Копжасарова, М.Шораулы.
Избирательный участок № 654
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 33 имени Б.Момышулы" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Куркелес, село Дархан, улица А.Мусаева, № 23 А.
Границы: село Дархан.
Избирательный участок № 655

Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 21 Яссауи атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Еңкес ауылы, Т.Рысқұлов көшесі № 55.
Шекаралары: Еңкес ауылы Абай, Ғ.Мұратбаев, Ж.Жабаев, Жаңа құрылыс, Жастар, Желтоқсан, Халықтар достығы, Ғ.Мүсірепов, Ы.Алтынсарин, Т.Рысқұлов, Т.Субанов, Фирдауси, Ш.Қалдаяқов, М.Жұмабаев, С.Мұсаұлы, Тұлпар көшелері.
№ 656 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 54 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Береке ауылы, Бөрілі байрақ көшесі № 21.
Шекаралары: Береке, Құлтума ауылдары, Еңкес ауылы Рамадан, Шалқар көшелері.
№ 657 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 27 Шәкәрім атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Ақниет ауылы, Ж.Ембердиев көшесі № 47.
Шекаралары: Ақниет ауылы, Кескен учаскесі.
№ 658 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 38 М.Мақатаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Құркелес ауылы, Мангелдин көшесі № 1.
Шекаралары: Құркелес ауылы М.Өзтүрік, Мангелдин, Жүндібайұлы, О.Тұрымов, Ынтымақ, Астана, Тыныштық көшелері, Ақбура ата көшесінің № 1-60 үйлері.
№ 659 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 39 Т.Айбергенов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Құркелес ауылы, Ақбура ата көшесі № 112.
Шекаралары: Құркелес ауылы Ақбура ата көшесі № 61-130 үйлері, Ә.Молдағұлова, М.Маметова, Б.Момышұлы, Т.Өмірзақұлы, Тәуелсіздік, Р.Ембердиев, Наурыз көшелері.
№ 660 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 67 Т.Тәжібаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Жаңаарық ауылы, С.Ерубаев көшесі №4.
Шекаралары: Жаңаарық, Келес ауылдары, Еңкес ауылының С.Айни, Рудаки көшелері.
№ 661 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 48 І.Жансүгіров атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Алғабас ауылы, С.Торайғыров көшесі № 52.
Шекаралары: Алғабас, Бесқұдық ауылдары.
№ 662 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 21 имени Яссауи" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Куркелес, село Енкес, улица Т.Рыскулова № 55.
Границы: село Енкес улицы Абая, Г.Муратбаева, Ж.Жабаева, Жана курылыс, Жастар, Желтоксан, Дружбы народов, Г.Мусирепова, Ы.Алтынсарина, Т.Рыскулова, Т.Субанова, Фирдауси, Ш.Калдаякова, М.Жумабаева, С.Мусаулы, Тулпар.
Избирательный участок № 656
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 54" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Куркелес, село Береке, улица Борили байрак № 21.
Границы: села Береке, Култума, село Енкес улицы Рамадан, Шалкар.
Избирательный участок № 657
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 27 имени Шакарима" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Куркелес, село Акниет, улица Ж.Ембердиева № 47.
Границы: село Акниет, участок Кескен.
Избирательный участок № 658
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 38 имени М.Макатаева" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Куркелес, село Куркелес, улица Мангельдина, № 1.
Границы: село Куркелес улицы М.Озтурк, Мангелдина, Жундибайулы, О.Турымов, Ынтымак, Астана, Тыныштык, дома № 1-60 улицы Акбура ата.
Избирательный участок № 659
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 39 имени Т.Айбергенова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Куркелес, село Куркелес, улица Акбура ата № 112.
Границы: село Куркелес улица Акбура ата дома № 61-130, улицы А.Молдагуловой, М.Маметовой, Б.Момышулы, Т.Омирзакулы, Тауелсиздик, Р.Ембердиева, Наурыз.
Избирательный участок № 660
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 67 имени Т.Тажибаева" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Куркелес, село Жанаарык, улица С.Ерубаева № 4.
Границы: села Жанаарык, Келес, село Енкес улицы С.Айни, Рудаки.
Избирательный участок № 661
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 48 имени И.Жансугирова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Куркелес, село Алгабас, улица С.Торайгырова № 52.
Границы: села Алгабас, Бескудык.
Избирательный участок № 662

Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 73 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Дастан ауылы, Төле би көшесі №23.
Шекаралары: Дастан, Ақ үй ауылдары.
№ 663 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 50 Б.Омаров атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Нұрлыжол ауылы, А.Айқынбеков көшесі № 54А.
Шекаралары: Нұрлыжол ауылы.
№ 664 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 77 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Жаңаталап ауылы, Наркескен көшесі № 19.
Шекаралары: Жаңаталап, Жылысу ауылдары.
№ 665 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 15 Ш.Қалдаяқов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жартытөбе ауылдық округі, Құрама ауылы, Ш.Қалдаяқов көшесі № 1.
Шекаралары: Құрама ауылы.
№ 666 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 35 Б.Ғафуров атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жарты төбе ауылдық округі, Бостандық ауылы, Абылай хан көшесі № 141.
Шекаралары: Бостандық ауылы З.Шоалиев, Х.Норматов, Ибн-Сино, Лахути, О.Хаям, Фердауси, Гулистан көшелері, Абылай хан көшесі № 201-234 үйлер, Қараев көшесі № 2-42 үйлер (жұп сан жағы), Ынтымақ ауылы С.Сейфуллин, С.Айни көшелері.
№ 667 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 9 Майлықожа атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жарты төбе ауылдық округі, Ынтымақ ауылы, Ж.Айсұлы көшесі № 1.
Шекаралары: Ынтымақ ауылы О.Өтеген, А.Сейдакбар, С.Тұрсынбаев, Ж.Айысұлы, Джами, Е.Жунисов, О.Утегенов, Медресе, Аппаз ата, Ю.Гагарин, Р.Мырзахметов көшелері, Абылайхан көшесі № 124-186 үйлер, Абай көшесі № 1-43 (тақ сан жағы) үйлер.
№ 668 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 32 Қ.Аманжолов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жарты төбе ауылдық округі, Достық ауылы, Тайтелі ата көшесі №6.
Шекаралары: Достық ауылы Бірлік, Тайтелі ата, Б.Момышұлы, Қ.Шалабаев, І.Жансүгіров, А.Тоқмағанбетов, Т.Аубакиров, Ж.Сүлейменов, Т.Рахимбаев, Абдиназар Раймназаров көшелері, Бостандық ауылы Б.Гафуров көшесі.
№ 669 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 73" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Куркелес, село Дастан, улица Толеби № 23.
Границы: село Дастан, Ак уй.
Избирательный участок № 663
Центр:здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 50 имени Б.Омарова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Куркелес, село Нурлыжол, улица К.Айкынбекова, № 54А.
Границы: село Нурлыжол.
Избирательный участок № 664
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №77" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Куркелес, село Жанаталап улица Наркескен №19.
Границы: села Жанаталап, Жылысу.
Избирательный участок № 665
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 15 имени Ш.Калдаякова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Жартытобе, село Курама, улица Ш.Калдаякова № 1.
Границы: село Курама.
Избирательный участок № 666
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 35 имени Б.Гафурова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Жартытобе, село Бостандык, улица Абылай хана № 141.
Границы: село Бостандык улицы З.Шоалиева, Х.Норматова, Ибн-Сино, Лахути, О.Хаям, Фердауси, Гулистан, улица Абылай хана дома № 201-234, улица Караева дома № 2-42 (четные номера), село Ынтымак улицы С.Сейфуллина, С.Айни.
Избирательный участок № 667
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 9 имени Майлыкожа" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Жарты тобе, село Ынтымак, улица Ж.Айысулы № 1.
Границы: село Ынтымак улицы О.Отеген, А.Сейдакбар, С.Турсынбаева, Ж.Айысулы, Джами, Е.Жунисов, О.Утегенова, Медресе, Аппаз ата, Ю.Гагарина, Р.Мырзахметова, улица Абылайхана дома № 124-186, улица Абая дома № 1-43 (нечетные номера).
Избирательный участок № 668
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 32 имени К.Аманжолова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Жарты тобе, село Достык, улица Тайтели ата № 6.
Границы: село Достык улицы Бирлик, Тайтели ата, Б.Момышулы, К.Шалабаева, И.Жансугирова, А.Токмаганбетова, Т.Аубакирова, Ж.Сулейменова, Т.Рахимбаева, Абдиназар Раймназарова, село Бостандык улица Б.Гафурова.
Избирательный участок № 669

Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 59 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жарты төбе ауылдық округі, Достық ауылы, С.Рахимов көшесі № 1.
Шекаралары: Достық ауылы Тұрдалы, Жаңақұрылыс, С.Рахимов, Б.Бердімуратов, Ә.Жангелдин, М.Жұмабаев, Ы.Алтынсарин, Төле би, А.Тоқмағанбетов көшелері.
№ 670 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 68 Т.Оспанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жарты төбе ауылдық округі, Төңкеріс ауылы, Абылай хан көшесі № 17А.
Шекаралары: Төңкеріс ауылы.
№ 671 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 8 С.Айни атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жарты төбе ауылдық округі, Ынтымақ ауылы, О.Ермұхамедұлы көшесі № 5А.
Шекаралары: Ынтымақ ауылы Ж.Асатов, Т.Сейтқасымов, О.Ермұхамедұлы, Е.Жунисов, Бескорган, А.Хасанов, А.Мансуров көшелері, Абылай хан көшесі № 187-200 үйлер, Абай көшесі № 2-44 үйлер (жұп сан жағы), Бостандық ауылы Рудаки, Тұрсынзада көшелері, Қараев көшесі № 1-41 үйлер (тақ сан жағы).
№ 672 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 16 И.В.Панфилов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш ауданы Көктерек кенті, Ы.Алтынсарин көшесі № 18.
Шекаралары: Көктерек кенті.
№ 673 сайлау учаскесі
Орталығы: "Сарыағаш" Емдеу-оңалту кешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты, Көктерек кенті, Келес көшесі № 38.
Шекаралары: Сарыағаш Емдеу-оңалту кешені, Береке-7, Арман, Ақжайық, Айша бибі, ОКСИ, Арай Де люкс, Жансая, Жетісу, Алтын бұлақ, Көктерек, Маржан-Су, Айғасыр, Әсел, Керуен, Керуен-1, Сая, Алтынай, Қазақстан KZ, Сарыағаш суы, Ақ-бұлақ, Байқоңыр, Ақ Тілек, Заңғар, Ая-жан ММ, Айсары, Салыбек, Хадия, Әділет, Ердаулет, Жылы су, Асыл бұлақ, Босаға, Алтын шаңырақ, Ақниет, Дария, Аква, Шипа су, Әсемай, Кәусар бұлақ, Сарыағаш KZ, Салма Караван, Зари, Усман, Нұр-Асыл, Жан-Нұр, Гидролайф шипажайлары және облыстық "Сарыағаш" балалар шипажайы.
№ 674 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 30 С.Торайғыров атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Тегісшіл ауылдық округі, Таскескен ауылы, Қ.Қалшатұлы көшесі № 18.
Шекаралары: Таскескен, Мәдениет ауылдары.
№ 675 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 59" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Жарты тобе, село Достык, улица С.Рахимова № 1.
Границы: село Достык улицы Турдалы, Жанакурылыс, С.Рахимова, Б.Бердимуратова, А.Жангелдина, М.Жумабаева, Ы.Алтынсарина, Толе би, А.Токмаганбетова.
Избирательный участок № 670
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 68 имени Т.Оспанова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Жарты тобе, село Тонкерис, улица Абылай хана, № 17А.
Границы: село Тонкерис.
Избирательный участок № 671
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 8 имени С.Айни" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Жарты тобе, село Ынтымак, улица О.Ермухамедулы № 5А.
Границы: село Ынтымак улицы Ж.Асатова, Т.Сейткасымова, О.Ермухамедулы, Е.Жунисова, Бескорган, А.Хасанова, А.Мансурова, улица Абылай хана дома № 187-200, улица Абая дома № 2-44 (четные номера), село Бостандык улицы Рудаки, Турсынзада, улица Караева дома № 1-41 (нечетные номера).
Избирательный участок № 672
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 16 имени И.В.Панфилова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, Сарыагашский район, поселок Коктерек, улица Ы.Алтынсарина № 18.
Границы: поселок Коктерек.
Избирательный участок № 673
Центр: здание товарищества с ограниченной ответственностью "Лечебно-реабилитационный комплекс Сарыагаш", поселок Коктерек, улица Келесская № 38.
Границы: санатории Лечебно-реабилитационный комплекс Сарыагаш, Береке-7, Арман, Акжайык, Айша биби, ОКСИ, Арай Де люкс, Жансая, Жетису, Алтын булак, Коктерек, Маржан-су, Айгасыр, Асел, Керуен, Керуен-1, Сая, Алтынай, Казахстан KZ, Сарыагаш суы, Ак-булак, Байконыр, Ак Тилек, Зангар, Ая-жан ММ, Айсары, Салыбек, Хадия, Адилет, Ердаулет, Жылы су, Асыл булак, Босага, Алтын шанырак, Акниет, Дария, Аква, Шипа су, Асемай, Каусар булак, Сарыагаш KZ, Салма Караван, Зари, Усман, Нур-Асыл, Жан – Нур, Гидролайф, и областной детский санаторий "Сарыагаш".
Избирательный участок № 674
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 30 имени С.Торайгырова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Тегисшил, село Таскескен, улица К.Калшатулы № 18.
Границы: села Таскескен, Мадениет.
Избирательный участок № 675

Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№34 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Тегісшіл ауылдық округі, Тегісшіл ауылы, М.Жұмабаев көшесі № 10.
Шекаралары: Тегісшіл ауылы.
№ 676 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 70 С.Байғозиев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дарбаза ауылдық округі, Дарбаза ауылы, Жабай ата көшесі № 41.
Шекаралары: Дарбаза ауылы Жабай ата, Алматы, Жолтабар, Аманкелді, И.Панфилов, А.Оразбаева, Қ.Сәтпаев, Теміржолшы, Ш.Уалиханов, Ы.Алтынсарин, Қажымұхан, С.Торайғыров, Ғ.Мұратбаев, Қ.Қойкелді, І.Жансүгіров көшелері, 50-разъезд, 51-разъезд ауылдары.
№ 677 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 42 Ә.Жангелдин атындағы шағын жинақты жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дарбаза ауылдық округі, Тасқұдық ауылы, Жаңа жол көшесі № 1.
Шекаралары: Тасқұдық ауылы.
№ 678 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 40 Н.Әбдіров атындағы негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дарбаза ауылдық округі, Сарысу ауылы, Шұғыла көшесі № 68.
Шекаралары: Сарысу ауылы.
№ 679 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 63 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дарбаза ауылдық округі, Дарбаза ауылы, Бейбітшілік көшесі № 59.
Шекаралары: Дарбаза ауылы Егемен Қазақстан, Жамбыл, Т.Аубакиров, Бейбітшілік, Құрманғазы, С.Ерубаев, С.Мұқанов, З.Мырзалиев, Т.Тоқтаров, Б.Момышұлы, Ш.Қалдаяқов, Ә.Жангелдин, М.Төлебаев, Ш.Берсиев, И.Сейтбеков көшелері, Құрсай ауылы.
№ 680 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 65 негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дарбаза ауылдық округі, Ердәуіт ауылы, Жастар көшесі № 114.
Шекаралары: Ердәуіт ауылы.
№ 681 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 44 Ғ.Мұстафин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жылға ауылдық округі, Жылға ауылы, М.Ералиев көшесі № 1.
Шекаралары: Жылға ауылы А.Асаубаев, Д.Қалымбетов, М.Ералиев, А.Битемиров, О.Копжасаров, М.Ермырзаев, Теміржол, Ж.Құрбанбаев, Өмірзақ Жұрқаев, Б.Тойшиев, И.Аманбаев, Қарамерген, Х.Қойшығұлов көшелері, №3 ферма ауылы.
№ 682 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 34 имени Ш.Уалиханова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Тегисшил, село Тегисшил, улица М.Жумабаева № 10.
Границы: село Тегисшил.
Избирательный участок № 676
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 70 имени С.Байгозиева" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Дарбаза, село Дарбаза, улица Жабай ата, № 41.
Границы: села Дарбаза улицы Жабай ата, Алматы, Жолтабар, Амангелди, И.Панфилова, А.Оразбаевой, К.Сатпаева, Темиржолшы, Ш.Уалиханова, Ы.Алтынсарина, Кажымукан, С.Торайгырова, Г.Муратбаева, К.Койкелди, И.Жансугирова, села 50-разъезд, 51-разъезд.
Избирательный участок № 677
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общеобразовательная средняя школа № 42 имени А.Жангелдина" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Дарбаза, село Таскудык, улица Жана жол № 1.
Границы: село Таскудык.
Избирательный участок № 678
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Основная образовательная средняя школа № 40 имени Н.Абдирова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Дарбаза, село Сарысу, улица Шугыла № 68.
Границы: село Сарысу.
Избирательный участок № 679
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 63" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, село Дарбаза, улица Бейбитшилик № 59.
Границы: село Дарбаза улицы Егемен Казакстан, Жамбыл, Т.Аубакирова, Бейбитшилик, Курмангазы, С.Ерубаева, С.Муканова, З.Мырзалиева, Т.Токтарова, Б.Момышулы, Ш.Калдаякова, А.Жангелдина, М.Толебаева, Ш.Берсиева, И.Сейтбекова, село Курсай.
Избирательный участок № 680
Центр:здание коммунального государственного учреждения "Основная образовательная средняя школа № 65" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Дарбаза, село Ердауит, улица Жастар № 114.
Границы: село Ердауит.
Избирательный участок № 681
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 44 имени Г.Мустафина" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Жылга, село Жылга, улица М.Ералиева № 1.
Границы: село Жылга улицы А.Асаубаева, Д.Калымбетова, М.Ералиева, А.Битемирова, О.Копжасарова, М.Ермырзаева, Темиржол, Ж.Курбанбаева, Омирзак Журкаева, Б.Тойшиева, И.Аманбаева, Карамерген, Х.Койшыгулова, село ферма № 3.
Избирательный участок № 682

Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 12 С.Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жылға ауылдық округі, Жылға ауылы, Ж.Сапарбаев көшесі № 1.
Шекаралары: Жылға ауылы Қ.Сейдазов, Н.Бейсенбаев, Ынтымақ, О.Жарылкасымов, Ж.Сапарбаев, С.Тойлыбаев, Қ.Мырзакулов, Ә.Сатыбалдиев, Ж.Барахов, Б.Байтохов, А.Куртебаев, Ж.Айтбаев, С.Жаныкулов, А.Асилов, С.Сейфуллин көшелері, Нұрауыл, № 49 разъезд ауылдары.
№ 683 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 57 С.Мұқанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жылға ауылдық округі, Шеңгелді ауылы, Құдайсүгір батыр көшесі № 25.
Шекаралары: Шеңгелді ауылы.
№ 684 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 26 Т.Өстеміров атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жылға ауылдық округі, Қарақалпақ ауылы, А.Бейсенбаев көшесі № 25.
Шекаралары: Қарақалпақ, Шайхана ауылдары.
№ 685 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 41 А.Асанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекетік мекемесінің ғимараты, Жылға ауылдық округі, Шымырбай ауылы, Тәуелсіздік көшесі № 21.
Шекаралары: Шымырбай, Қызыласу ауылдары.
№ 686 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 25 Ә.Молдағұлова атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Әлімтау ауылдық округі, Әлімтау ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі № 177.
Шекаралары: Әлімтау, Жайдаққұдық, Көктал, Тасқұдық ауылдары.
№ 893 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 76 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дербісек ауылдық округі, Дербісек ауылы, А.Рахметов көшесі № 107.
Шекаралары: Дербісек ауылы О.Мамбетов, Н.Абдиров, А.Оразбаева, А.Рахметов, С.Садыков, А.Токтыбаев, Амангелді, Жаңа жол көшелері.
№ 910 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 74 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қабланбек ауылдық округі, Жонарық ауылы, Достық көшесі № 68 А.
Шекаралары: Жонарық ауылы.
№ 911 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 4 Ю.Гагарин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Шәмші гүлзары № 21 А.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы Бәйтерек, Қалаубаев, Байбосын ата, Т.Қабылов, І.Есенберлин, Т.Аубакиров көшелері, СТФ аумағы .
№ 924 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 12 имени С.Сейфуллина" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Жылга, село Жылга, улица Ж.Сапарбаева № 1.
Границы: село Жылга улицы К.Сейдазова, Н.Бейсенбаева, Ынтымак, О.Жарылкасымова, Ж.Сапарбаева, С.Тойлыбаева, К.Мырзакулова, А.Сатыбалдиева, Ж.Барахова, Б.Байтохова, А.Куртебаева, Ж.Айтбаева, С.Жаныкулова, А.Асилова, С.Сейфуллина, села Нурауыл, 49-разъезд.
Избирательный участок № 683
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 57 имени С.Муканова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Жылга, село Шенгелди, улица Кудайсугир батыра № 25.
Границы: село Шенгелди.
Избирательный участок № 684
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 26 имени Т.Остемирова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Жылга, село Каракалпак, улица А.Бейсенбаева № 25.
Границы: села Каракалпак, Шайхана.
Избирательный участок № 685
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 41 имени А.Асанова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Жылга, село Шымырбай, улица Тауелсиздик № 21.
Границы: села Шымырбай, Кызыласу.
Избирательный участок № 686
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 25 имени А.Молдагуловой" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Алимтау, село Алимтау, улица А.Молдагуловой № 177.
Границы: села Алимтау, Жайдаккудык, Коктал,Таскудык.
Избирательный участок № 893
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 76 отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Дербисек, село Дербисек, улица А.Рахметов № 107.
Границы: село Дербисек улицы О.Мамбетова, Н.Абдирова, А.Оразбаевой, А.Рахметова, С.Садыкова, А.Токтыбаева, Амангелди, Жана жол.
Избирательный участок № 910
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 74" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, сельский округ Кабланбек, село Жонарык, улица Достык № 68 А.
Границы: село Жонарык.
Избирательный участок № 911
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 4 имени Ю.Гагарина" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица Шамши гульзари № 21 А.
Границы: город Сарыагаш улицы Байтерек, Калаубаева, Байбосын ата, Т.Кабылова, И.Есенберлина, Т.Аубакирова, территория МТФ.
Избирательный участок № 924

Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 61 бастауыш жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Қ.Бердібеков көшесі № 14.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы І.Жансүгіров, Т.Өстеміров, Д.Нүрпейісова, М.Мақатаев, С.Торайғыров, Жас Гвардия, М.Жолдасов, Т.Рысқұлов, Т.Айбергенов, Т.Бокин, Қ.Бердібеков көшелері.
№ 925 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 78 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Торғай көшесі № 111.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы, Шойтөбе, Мәңгілік ел, Баласағұн, Орынбор, Ынтымақ, Оқжетпес, Қостөбе, Құмкент, Мерке, Сауран, Талғар, Жезқазған, Сүткент, Атбасар, Қызылжар, Ырғыз, № 20, № 21, № 23, Жартытөбе, Ерейментау, Жайлау, Ақбура, Қойлық, Сағындықов көшелері.
№ 926 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 2 "Ертөстік" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, Сарыағаш қаласы, Исмаилов көшесі № 43 А.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы, Бірлік, Х.Жусипов, Қ.Тасбалтаев, И.Ахметов, А.Абдыхалыков, Алматы, кіші Алматы, Береке, П.Елибай, Т.Диханбаев, Келес, Т.Үкібаев, Халықтар достығы, С.Мұханов, 1-мамыр көшелері.

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная начальная школа № 61" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица К.Бердибекова № 14.
Границы: город Сарыагаш улицы И.Жансугирова, Т.Устемирова, Д.Нурпейсовой, М.Макатаева, С.Торайгырова, Жас Гвардия, М.Жолдасова, Т.Рыскулова, Т.Айбергенова, Т.Бокина, К.Бердибекова.
Избирательный участок № 925
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 78" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица Торгая № 111.
Границы: город Сарыагаш, Шойтобе, Мангилик ел, Баласагун, Орынбор, Ынтымак, Окжетпес, Костобе, Кумкент, Мерке, Сауран, Талгар, Жезказган, Суткент, Атбасар, Кызылжар, Иргиз, № 20, № 21, № 23, Жартытобе, Ерейментау, Жайлау, Акбура, Койлык, Сагындыкова.
Избирательный участок № 926
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия "Детский-ясли сад № 2 Ертостик" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица Исмаилова № 43 А.
Границы: город Сарыагаш улицы Бирлик, Х.Жусипова, К.Тасбалтаева, И.Ахметова, А.Абдыхалыкова, Алматинская, малая Алматинская, Береке, П.Елибай, Т.Диханбаева, Келес, Т.Укибаева, Дружбы народов, С.Муханова, 1-мая,.