Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 қарашадағы № 11-82-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 28 қарашада № 6412-13 болып тiркелдi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының Кодексінің 510-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 маусымдағы № 4-44-VІІІ шешімімен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6317-13 тіркелген) Сарыағаш ауданының Сарыағаш қаласы мен елді мекендер жерлерін аймақтарға бөлу жобасы схемасы негізінде, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 505 және 506 - баптарында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелері 1, 2, 3, 4 және 5 аймақтарда автотұрақтарға (паркингтерге), автожанармай құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда 50 (елу) пайызға арттырылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Таскулов

О корректировке базовых ставок земельного налога
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 24 ноября 2023 года № 11-82-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 28 ноября 2023 года № 6412-13
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога, на основании схемы зонирования земель, границы оценочных зон земельных участков населенных пунктов Сарыагашского района и города Сарыагаш, утвержденной решением Сарыагашского районного маслихата от 23 сентября 2023 года № 4-44-VІІІ (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6317-13) установленные статьями 505 и 506 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) для земель, находящихся в зонах 1, 2, 3, 4 и 5 за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции на 50 (пятьдесят) процентов.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата С. Таскулов