Төлеби ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 29 қарашадағы № 785 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 29 қарашада № 6414-13 болып тiркелдi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексінің 529-бабы 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 475 "Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тіркелімінде № 17847 болып тіркелді) бұйрығына сәйкес, Төлеби ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Толебийского района
Постановление акимата Толебийского района Туркестанской области от 29 ноября 2023 года № 785. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 29 ноября 2023 года № 6414-13
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2018 года № 475 "Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17847), акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Төлеби ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Төлеби ауданы әкімдігінің "Төлеби ауданында салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 қарашадағы №399 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5923 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Толебийского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Толебийского района "Об утверждении коэффициента зонирования в Толебийском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте" от 30 ноября 2020 года №399 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5923).