Түлкібас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 шілдедегі № 31/2-05 "Түлкібас ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 7/7-08 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 29 қыркүйекте № 6364-13 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27- бабына сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 шілдедегі №31/2-05 "Түлкібас ауданынында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2785 нөмірмен тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Х. Байысбаев

О признании утратившим силу решения Тюлькубасского районного маслихата от 29 июля 2014 года № 31/2-05 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Тюлькубасском районе"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 27 сентября 2023 года № 7/7-08. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 29 сентября 2023 года № 6364-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Тюлькубасского районного маслихата от 29 июля 2014 года за №31/2-05 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Тюлькубасском районе" и (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2785).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Х. Байысбаев