Көшеге атау беру туралы
Түркістан облысы Келес ауданы Ошақты ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 10 ақпандағы № 14 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 10 ақпанда № 6239-13 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 қазандағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Келес ауданы Ошақты ауылдық округі Ынталы ауылындағы № 1 атауы жоқ көшеге "Тұран" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ошақты ауылдық округінің әкімі Н. Нархозиев

О присвоении наименования улице
Решение акима сельского округа Ошакты Келесского района Туркестанской области от 10 февраля 2023 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 10 февраля 2023 года № 6239-13
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения областной ономастической комиссии от 18 октября 2022 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице № 1 в селе Ынталы сельского округа Ошакты Келесского района наименование "Тұран".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ошакты Н. Нархозиев