Сауран ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 7 сәуірдегі № 104 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 10 сәуірде № 6251-13 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына және "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 3-бабының 7-тармағына және 6-бабының 2-тармағына сәйкес, Сауран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сауран ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан облысы, Сауран ауданы әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.

Об утверждении перечня наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения района Сауран
Постановление акимата Сауранского района Туркестанской области от 7 апреля 2023 года № 104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 10 апреля 2023 года № 6251-13
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах" акимат района Сауран ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить, перечень наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения района Сауран, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Сауран Туркестанской области.

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сауран ауданының әкімі Г. Усенбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түркістан облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Сауран ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 7 сәуірдегі
№ 104 қаулысына қосымша
Сауран ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстері
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Ұзындығы (километр)
1
КХSN-1

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Сауран Г. Усенбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Управление пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог Туркестанской области"
Приложение к постановлению
Акимата района Сауран
от 7 апреля 2023 года № 104
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения района Сауран
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
Протяженность (километров)
1
КХSN-1