Сауран ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 12 мамырдағы № 138 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 17 мамырда № 6276-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Сауран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов района Сауран
Постановление акимата Сауранского района Туркестанской области от 12 мая 2023 года № 138. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 17 мая 2023 года № 6276-13
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат района Сауран ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Сауран ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сауран ауданы әкімінің орынбасары Е.Жангазиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сауран ауданының әкімі Г. Усенбаев
Сауран ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 12 мамырдағы
№ 138 қаулысына қосымша
Сауран ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары

1. Согласно приложению настоящего постановления определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории района Сауран.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Е.Жангазиева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Сауран Г. Усенбаев
Приложение к постановлению
Акимата района Сауран
от 12 мая 2023 года № 138
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории района Сауран

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмдiгiнiң 22.10.2024 № 237 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Жаңа Иқан ауылдық округі, Ибата елді мекені, Иқан көшесі, "Үмітжан" дүкенінің оң жағы

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Сауранского района Туркестанской области от 22.10.2024 № 237 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Места размещения нестационарных торговых объектов
Занимаемая площадь (квадратный метр )
Период осуществления торговой деятельности (год)
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
Сельский округ Жаңа Иқан, населенный пункт Ибата, по улице Икан,справа от магазина Үмітжан