Сауран ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схема), елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэфициенттерін бекіту туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 66 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 29 қыркүйекте № 6363-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасы Жер Кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына сәйкес, Сауран аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сауран ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схема) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Сауран ауданының елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларын түзету коэффициенттері осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов района Сауран
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 27 сентября 2023 года № 66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 29 сентября 2023 года № 6363-13
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель района Сауран согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов района Сауран согласно приложению 2 к настоящему решению.

3. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
С. Байсбаев
Сауран аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 66 шешімінің 1-қосымшасы
Сауран ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схема).
Сауран аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 66 шешімінің 2-қосымшасы
Сауран ауданының елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ нөмірі
Бағалау аймақтың шекарасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Шорнақ ауылдық округі
1.
I
Шорнақ елді мекені

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
С. Байсбаев
Приложение 1 к настоящему
решению маслихата района Сауран
от 27 сентября 2023 года № 66
Проект (схема) зонирования земель района Сауран
Приложение 2 к настоящему
решению маслихата района Сауран
от 27 сентября 2023 года № 66
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов района Сауран
Номер
зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
сельский округ Шорнақ
1.
I
населенный пункт Шорнақ