"Шығыс Қазақстан облысы жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 29 наурыздағы № 77 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 16 мамырдағы № 101 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 мамырда № 8850-16 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысы жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 29 наурыздағы № 77 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5607 болып тіркелген).
2. Облыс әкімінің аппараты Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғанынан кейін оның Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары Е. Нурбаев

О признании утратившим силу постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 29 марта 2018 года № 77 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Восточно-Казахстанской области"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 16 мая 2023 года № 101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 мая 2023 года № 8850-16
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 29 марта 2018 года № 77 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5607).
2. Аппарату акима области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
заместитель акима Восточно-Казахстанской области Е. Нурбаев