"Шығыс Қазақстан облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы бойынша тексеру комиссиясының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 4-НҚ қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы бойынша Тексеру комиссиясының 2023 жылғы 19 мамырдағы № 5-НҚ қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 29 мамырда № 8852-16 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Шығыс Қазақстан облысы бойынша тексеру комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы бойынша тексеру комиссиясының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 4-НҚ қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5608 болып тіркелген)
2. Осы нормативтік қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тексеру комиссиясының төрағасы Е. Тұрсынғалиев

О признании утратившим силу постановления ревизионной комиссии по Восточно – Казахстанской области от 28 марта 2018 года № 4-НП "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Восточно – Казахстанской области"
Постановление Ревизионной комиссии по Восточно-Казахстанской области от 19 мая 2023 года № 5-НП. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 мая 2023 года № 8852-16
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Ревизионная комиссия по Восточно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Ревизионной комиссии по Восточно-Казахстанской области от 28 марта 2018 года № 4-НП "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5608).
2. Настоящее нормативное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ревизионной комиссии Е. Тұрсынғалиев