"Шығыс Қазақстан облысының су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлерін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 393 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 13 маусымдағы № 136 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 маусымда № 8867-16 болып тіркелді
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысының су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлерін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 393 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4845 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін;
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің агроөнеркәсіптік кешен мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін;
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Д. Ахметов
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының Денсаулық
сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау комитеті Шығыс Қазақстан
облысы санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау департаменті
2023 жылғы "___"_______________
Қазақстан Республикасы Экология
және табиғи ресурстар министрлігі
Су ресурстары комитеті Су ресурстарын
пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі
Ертіс бассейндік инспекциясы
2023 жылғы "___"_______________
Қазақстан Республикасы Экология
және табиғи ресурстар министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау
комитеті Шығыс Қазақстан облысы
бойынша экология департаменті
2023 жылғы "___"_______________
Қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан
облысы әкімдігінің
2023 жылғы 13 маусымдағы № 136
Шығыс Қазақстан
облысы әкімдігінің
2016 жылғы "22" желтоқсанындағы
№ 393 қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан облысының су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлер
р/с
Су объектісінің атауы
Су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлер
Ауылдық округ, жақын орналасқан елді мекен
Өскемен қаласы
1
Меновное көлі
"Сол жағалау кешенінің" жағажайы
Өскемен қаласы
2
Ертіс өзені
"Самал" жағажайы
Риддер қаласы
3
Журавлиха өзені
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Гавань ауданы
Алтай ауданы
4
Бұқтырма су қоймасы
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Прибрежный кенті
Жаңа Бұқтырма кенті
Катонқарағай ауданы
5
Бұқтырма су қоймасы
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Ново-Хайрузов ауылдық округі, Приморск ауылы
Самар ауданы
6
Бұқтырма су қоймасы
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Құлынжон ауылдық округі, Көкжыра ауылынан 8 километр, "Ескі жағажай" учаскесі
Сарыбел ауылдық округі, Сарыбел ауылының маңындағы шығанақ аумағында
Миролюбовка ауылдық округі, "Подстанция" учаскесі
Құлынжон ауылдық округі, Құлынжон ауылы, Құлынжон өткелінің ескі паром айлағы ауданында
Сарыбел ауылдық округі, Новостройка ауылындағы ескі пирс ауданында
7
Лайлы су қоймасы
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Самар ауылдық округі, Самар ауылы
8
Ешкібай су қоймасы
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Самар ауылдық округі, Самар ауылы
Ұлан ауданы
9
Бұқтырма су қоймасы
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында,
Тарғын ауылдық округі, Манат ауылы
10
Тайынты өзеніндегі су қоймасы
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Тарғын ауылдық округі, Төменгі Тайынты ауылы, Асубұлақ кенті
11
Шыбындыкөл көлі
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Тарғын ауылдық округі, Жоғарғы Тайынты ауылы
12
Сібе көлдері (Садыркөл көлі)
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Бозанбай ауылдық округі, Алғабас ауылы
13
Сібе көлдері (Төртқара көлі)
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Бозанбай ауылдық округі, Алғабас ауылы
14
Сібе көлдері (Шалқар көлі)
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Бозанбай ауылдық округі, Алғабас ауылы
15
Сібе көлдері (Қоржынкөл көлі)
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Бозанбай ауылдық округі, Алғабас ауылы
16
Дұбығалы көлі (Окуньки)
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Таврия ауылдық округі, Гагарина ауылы

О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 22 декабря 2016 года № 393 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Восточно-Казахстанской области"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 13 июня 2023 года № 136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июня 2023 года № 8867-16
Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 22 декабря 2016 года № 393 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Восточно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4845) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования;
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области по вопросам агропромышленного комплекса;
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
"Согласовано"
Департамент санитарно-эпидемиологического
контроля Восточно-Казахстанской области
Комитет санитарно-эпидемиологического
контроля Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
"_____" _____________ 2023 года
Ертисская бассейновая инспекция
по регулированию использования и
охране водных ресурсов Комитета
по водным ресурсам Министерства
экологии и природных ресурсов
Республики Казахстан
"_____" _____________ 2023 года
Департамент экологии по
Восточно-Казахстанской области
Комитета экологического регулирования
и контроля Министерства экологии
и природных ресурсов Республики Казахстан
"_____" _____________ 2023 года
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 13 июня 2023 года № 136
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "22" декабря 2016 года № 393
Места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Восточно-Казахстанской области
№ п/п
Наименование водного объекта
Места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях
Сельский округ, ближайший населенный пункт
город Усть-Каменогорск
1
Меновновское озеро
Пляж "Левобережный комплекс"
город Усть-Каменогорск
2
река Ертис
Пляж "Самал"
город Риддер
3
река Журавлиха
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
район Гавань
район Алтай
4
Бухтарминское водохранилище
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
поселок Прибрежный
поселок Новая Бухтарма
Катон-Карагайский район
5
Бухтарминское водохранилище
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Ново-Хайрузовский сельский округ, село Приморское
район Самар
6
Бухтарминское водохранилище
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Кулынжонский сельский округ, 8 километров от села Кокжыра, участок "Старый пляж"
Сарыбельский сельский округ, в районе залива возле села Сарыбел.
Миролюбовский сельский округ, участок "Подстанция"
Кулынжонский сельский округ, село Кулынжон, в районе старого паромного причала Кулынжонской переправы
Сарыбельский сельский округ, в районе старого пирса в селе Новостройка
7
Лайлинское водохранилище
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Самарский сельский округ, село Самар
8
Ешкибайское водохранилище
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Самарский сельский округ, село Самар
Уланский район
9
Бухтарминское водохранилище
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Таргынский сельский округ, село Манат
10
Водохранилище на реке Тайынты
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Таргынский сельский округ, село Нижние Таинты, поселок Асубулак
11
озеро Шыбындыколь
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Таргынский сельский округ, село Верхние Таинты
12
Сибинские озера (озеро Садырколь)
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Бозанбайский сельский округ, село Алгабас
13
Сибинские озера (озеро Торткара)
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в
Бозанбайский сельский округ, село
границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Алгабас
14
Сибинские озера (озеро Шалкар)
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Бозанбайский сельский округ, село Алгабас
15
Сибинские озера (озеро Коржынколь)
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Бозанбайский сельский округ, село Алгабас
16
озеро Дубыгалы (Окуньки)
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Таврический сельский округ, село Гагарина