Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің Березовка ауылының құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы Березовка ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 22 ақпандағы № 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 28 ақпанда № 8820-16 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданының Березовка ауылдық округінің Березовка ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің Березовка ауылының келесі құрамдас бөліктері қайта аталсын:
Пионерская көшесі Көктем көшесіне;
Октябрьская көшесі Абылай хан көшесіне;
Колхозная көшесі Отан көшесіне;
Киров тұйық көшесі Достық тұйық көшесіне.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданының Березовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте;
1) осы шешімнің Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Березов ауылдық округінің әкімі Т. Таганбеков

О переименовании составных частей села Березовка Березовского сельского округа Глубоковского района Восточно-Казахстанской области
Решение акима Березовского сельского округа Глубоковского района Восточно-Казахстанской области от 22 февраля 2023 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 февраля 2023 года № 8820-16
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения Восточно-Казахстанской ономастической комиссии от 27 декабря 2021 года, с учетом мнения населения села Березовка Березовского сельского округа Глубоковского района Восточно-Казахстанской области, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие составные части села Березовка Березовского сельского округа Глубоковского района Восточно-Казахстанской области:
улицу Пионерская на улицу Көктем;
улицу Октябрьская на улицу Абылай хан;
улицу Колхозную на улицу Отан;
переулок Кирова на переулок Достық.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Березовского сельского округа Глубоковского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Глубоковского района Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Березовского сельского округа Т. Таганбеков