Ақсуат ауылдық округі Ж. Маханбетов ауылының көшелерін қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы Ақсуат ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 16 наурыздағы N 106 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 17 наурызда № 8376-11 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ж.Маханбетов ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 тамыздағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ақсуат ауылдық округі Ж. Маханбетов ауылының келесі көшелері:
№ 5 көшесін Бекарыстан Бекмағанбетов көшесіне;
№ 5 "Б" көшесін Шаден Балкеев көшесіне;
№ 7 "Б" көшесін Бекенбай Утеулиев көшесіне;
№ 9 көшесін Төлеген Күйеубаев көшесіне;
№ 11 көшесін Осман Нұржақыпов көшесіне;
№ 12 көшесін Шайзада Қаратаев көшесіне;
№ 15 көшесін Ешпан Жанбосынов көшесіне;
№ 40 көшесін Көшекбай Сартаев көшесіне;
№ 43 көшесін Сейтқали Байқадамов көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі М. Ақмырзаев

О переименовании улиц села Ж. Маханбетов сельского округа Аксуат
Решение акима сельского округа Аксуат города Кызылорда Кызылординской области от 16 марта 2023 года N 106. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 марта 2023 года № 8376-11
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Ж. Маханбетов и на основании заключения областной ономастической комиссии от 18 августа 2022 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Ж. Маханбетов сельского округа Аксуат:
улицу № 5 на улицу Бекарыстан Бекмағанбетов;
улицу № 5 "Б" на улицу Шаден Балкеев;
улицу № 7 "Б" на улицу Бекенбай Утеулиев;
улицу № 9 на улицу Төлеген Күйеубаев;
улицу № 11 на улицу Осман Нұржақыпов;
улицу № 12 на улицу Шайзада Қаратаев;
улицу № 15 на улицу Ешпан Жанбосынов;
улицу № 40 на улицу Көшекбай Сартаев;
улицу № 43 на улицу Сейтқали Байқадамов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа М. Ақмырзаев