Ұлан ауданы мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 250 "Ұлан ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылық мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 104 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 8 қаңтарда № 8949-16 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына сәйкес, Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұлан ауданы мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 250 "Ұлан ауданы бойынша жерді аймақтарға бөлу және жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициентерінің жобаларын (сызбалар) бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-17-210 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Г. Калиева

О признании утратившим силу решение Уланского районного маслихата от 30 ноября 2018 года № 250 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Уланскому району"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 января 2024 года № 8949-16
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Уланского районного маслихата от 30 ноября 2018 года № 250 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Уланскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-17-210).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Г. Калиева