Самар ауданының барлық кандидаттары үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарын белгілеу туралы" Самар ауданы әкімідігінің 2022 жылғы 26 қыркүйектегі № 15 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданының әкімдігінің 2023 жылғы 6 желтоқсандағы № 286 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 8 желтоқсанда № 8932-16 болып тіркелді
Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 26 қыркүйектегі № 15 "Самар ауданының барлық кандидаттары үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарын белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29793 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Шығыс Қазақстан облысы "Самар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Самар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Самар ауданының әкімі Н. Махамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
Самар ауданының аумақтық
сайлау комиссиясы
Шығыс Қазақстан облысы
Самар ауданы әкімдігінің қаулысына
2023 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 286 Қаулысына қосымша
Самар ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 26 қыркүйектегі
№15 қаулысына қосымша
Самар ауданының барлық кандидаттары үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
№
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Аққала ауылы
Тәуелсіздік көшесі, 50 "Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы Аққала ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мәдениет үйі ғимаратының жанында
2
Бастаушы ауылы
Абай көшесі, 4 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Абай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында;
Абай көшесі, 41"Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы Бастаушы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің клуб ғимаратының жанында
3
Жаңажол ауылы
Еспе көшесі, 18 "Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы Аққала ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің клуб ғимаратының жанында; Еспе көшесі, 13-2 Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Самар ауданының аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункт ғимаратының жанында
4
Жұмба ауылы

О внесений изменения в постановление акимата района Самар от 26 сентября 2022 года № 15 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов района Самар"
Постановление акимата района Самар Восточно-Казахстанской области от 6 декабря 2023 года № 286. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 декабря 2023 года № 8932-16
Акимат района Самар Восточно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Самар Восточно-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов района Самар" от 26 сентября 2022 года №15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 29793) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима района Самар" Восточно-Казахстанской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района Самар Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Самар Восточно-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Самар Н. Махамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Территориальная избирательная
комиссия района Самар
Приложение
к постановлению района Самар
Восточно-Казахстанской области
от 6 декабря 2023 года № 286
Приложение к постановлению
акимата района Самар
от 26 сентября 2022 года №15
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов района Самар
№
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных печатных материалов
1
село Аккала
улица Тәуелсіздік, 50 возле здания Дома культуры государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Аққала района Самар Восточно-Казахстанской области"
2
село Бастауши
улица Абая, 4 возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Абая" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области; улица Абая, 41 возле здания клуба государственного учреждения "Аппарат акима Бастаушинского сельского округа района Самар Восточно-Казахстанской области"
3
село Жанажол
улица Еспе, 18 возле здания клуба государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Аккала района Самар Восточно-Казахстанской области";
улица Еспе, 13-2 возле здания медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница района Самар" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
4
село Жұмба

Школьная көшесі, 24 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Жұмба негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында; Школьная көшесі, 41А "Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы Мариногорка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің клуб ғимаратының жанында
5
Каракол ауылы
Гайдар көшесі, 3 "Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы Палатцы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің клуб ғимаратының жанында
6
Көкжота ауылы
Жұбандық Болғанбаев көшесі, 34 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Көкжота орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында; Шығыс Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Самар ауданының балалар-жасөспірімдер ұлттық ат-спорты мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
7
Құлынжон ауылы
Шәкәрім көшесі, 30 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Мектеп-бөбекжай-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
8
Көкжыра ауылы
Ыбырай Алтынсарин көшесі, 6 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Амангелді орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында; Абай көшесі, 25-1 Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Самар ауданының аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының фельдшерлік-акушерлік пункті ғимаратының жанында
9
Қараөткел ауылы
Абай көшесі, 12 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Қараөткел негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
10
Қойтас ауылы
Абай көшесі, 4 Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Самар ауданының аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункт ғимаратының жанында
11
Қайыңды ауылы
"Самар орман шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
12
Мариногорка ауылы
Абай көшесі, 65 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Мариногорка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында; Абай көшесі, 54 "Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы Мариногорка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мәдениет үйі ғимаратының жанында
13
Миролюбовка ауылы
Асламов көшесі, 43 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Миролюбовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
14
Мойылды ауылы
Центральная көшесі, 9 Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Мариногорка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бұрынғы мектеп ғимаратының жанында
15
Новостройка ауылы

улица Школьная, 24 возле здания коммунального государственного учреждения "Джумбинская основная школа" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области; улица Школьная, 41А возле здания клуба государственного учреждения "Аппарат акима Мариногорского сельского округа района Самар Восточно-Казахстанской области"
5
село Каракол
улица Гайдара, 3 возле здания клуба государственного учреждения "Аппарат акима Палатцынского сельского округа района Самар Восточно-Казахстанской области"
6
село Кокжота
улица Жұбандық Болғанбаева, 34 возле здания коммунального государственного учреждения "Кокжутинская средняя школа" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области;
возле здания коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская национальная конно-спортивная школа района Самар" управления физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области
7
село Кулынжон
улица Шәкәрім, 30 возле здания коммунального государственного учреждения "Комплекс школа-ясли-сад" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области
8
село Кокжыра
улица Ыбырай Алтынсарина, 6 возле здания коммунального государственного учреждения "Амангельдинская средняя школа" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области; улица Абая, 25-1 возле здания фельдшерско-акушерского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница района Самар" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
9
село Караткуль
улица Абая, 12 возле здания коммунального государственного учреждения "Караоткельская основная школа" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области
10
село Койтас
улица Абая, 4 возле здания медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница районная Самар" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
11
село Кайынды
возле здания коммунального государственного учреждения "Самарское лесное хозяйство"
12
село Мариногорка
улица Абая, 65 возле здания коммунального государственного учреждения "Мариногорская средняя школа" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области; улица Абая, 54 возле здания клуба государственного учреждения "Аппарат акима Мариногорского сельского округа района Самар Восточно-Казахстанской области"
13
село Миролюбовка
улица Асламова, 43 возле здания коммунального государственного учреждения "Миролюбовская средняя школа" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области
14
село Мойылды
улица Центральная, 9 возле здания бывшей школы коммунального государственного учреждения "Мариногорская средняя школа" отдела образования по району Самар Восточно-Казахстанской области
15
село Новостройка

Алтай көшесі, 5 Шығыс Қазақстан облысының білім басқармасы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Балауса-2" спорттық-сауықтыру лагері ғимаратының жанында
16
Палатцы ауылы
Советская көшесі, 15А Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Сергей Седнев атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
17
Подгорное ауылы
Фонов көшесі, 4 "Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы Палатцы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің клуб ғимаратының жанында
18
Сарыбел ауылы

улица Алтай, 5 возле здания спортивно-оздоровительного лагеря "Балауса-2" коммунального государственного учреждения "Детская школа искусств" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области
16
село Палатцы
улица Советская, 15А возле здания коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Сергея Седнева" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области
17
село Подгорное
улица Фонова, 4 возле здания клуба государственного учреждения "Аппарат акима Палатцынского сельского округа района Самар Восточно-Казахстанской области"
18
село Сарыбел

Ыбрай Алтынсарин көшесі, 1 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Сарыбел орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында; Ыбрай Алтынсарин көшесі, 11 "Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы Сарыбел ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің клуб ғимаратының жанында
19
Самар ауылы
Букетов тұйық көшесі, 68 Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимаратының жанында;
Бакраев көшесі, 11 Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Самар ауданының аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанында
20
Раздольное ауылы
Бейбітшілік көшесі, 61 "Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы Миролюбовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің клуб ғимаратының жанында
21
Шұбарқайың ауылы
Достық көшесі, 5 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Пантелеймоновка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында

улица Ыбрай Алтынсарина, 1 возле здания коммунального государственного учреждения "Сарыбельская средняя школа" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области; улица Ыбрай Алтынсарина, 11 возле здания клуба государственного учреждения "Аппарат акима Сарыбельского сельского округа района Самар Восточно-Казахстанской области"
19
село Самарское
переулок Букетова, 68 возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр досуга" района Самар Восточно-Казахстанской области;
улица Бакраева, 11 возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница района Самар" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
20
село Раздольное
улица Бейбітшілік, 61 возле здания клуба государственного учреждения "Аппарат акима Миролюбовского сельского округа района Самар Восточно-Казахстанской области"
21
село Шубаркайын
улица Достық, 5 возле здания коммунального государственного учреждения "Пантелеймоновская основная школа" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области