Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 31 тамыздағы № 193 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 1 қыркүйекте № 7236-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Н. Турегалиев
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2023 жылғы 31 тамыздағы
№ 193 қаулысына қосымша
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізімі
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Карантиндік режимді енгізе отырып карантинді аймақты белгілеу туралы" 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 373 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4251 болып тіркелді);
2. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 373 "Карантиндік режимді енгізе отырып карантинді аймақты белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 10 сәуірдегі № 92 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4795 болып тіркелді);
3. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 373 "Карантиндік режимді енгізе отырып карантинді аймақты белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 4 мамырдағы № 96 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5198 болып тіркелді);
4. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 373 "Карантиндік режимді енгізе отырып карантинді аймақты белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 105 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5644 болып тіркелді);

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 31 августа 2023 года № 193. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 1 сентября 2023 года № 7236-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Западно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Западно-Казахстанской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Западно-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Н. Турегалиев
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 31 августа 2023 года № 193
Перечень некоторых утративших силу постановлений акимата
Западно-Казахстанской области
1. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2015 года № 373 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4251);
2. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 10 апреля 2017 года № 92 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2015 года № 373 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4795);
3. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 4 мая 2018 года № 96 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2015 года № 373 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5198);
4. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 апреля 2019 года № 105 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2015 года № 373 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5644);

5. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 373 "Карантиндік режимді енгізе отырып карантинді аймақты белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 92 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6213 болып тіркелді);
6. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 373 "Карантиндік режимді енгізе отырып карантинді аймақты белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2021 жылғы 11 наурыздағы №41 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6851 болып тіркелді);
7. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Батыс Қазақстан облысының аумағында карантин режимінің күшін жою және Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 373 "Карантиндік режимді енгізе отырып карантинді аймақты белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 19 қазандағы № 220 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30293 болып тіркелді).

5. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 30 апреля 2020 года № 92 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2015 года № 373 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6213);
6. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 марта 2021 года № 41 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2015 года № 373 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6851);
7. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 19 октября 2022 года № 220 "Об отмене карантинного режима на территории Западно-Казахстанской области и внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2015 года № 373 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 30293).