2023 жылға арналған басым дақылдар тiзбесін және субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 10 қазандағы № 240 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 қазанда № 7262-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2023 жылға арналған басым дақылдардың тiзбесі және субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулының Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Н. Турегалиев
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2023 жылғы
10 қазандағы № 240
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2023 жылғы " "
№ қаулысымен бектілген
2023 жылға арналған басым дақылдардың тiзбесі және субсидиялар нормалары
Басым дақылдардың атауы
1 тоннаға арналған субсидия нормасы, теңге
1
Күнбағыс

Об утверждении перечня приоритетных культур и норм субсидий на 2023 год
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 10 октября 2023 года № 240. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 11 октября 2023 года № 7262-07
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209) акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень приоритетных культур и нормы субсидий на 2023 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Западно-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Н. Турегалиев
акимата Западно-Казахстанской
области от 10 октября 2023 года № 240
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 2023 года №
Перечень приоритетных культур и нормы субсидий на 2023 год
Наименование приоритетных культур
Норма субсидий на 1 тонну, тенге
1
Подсолнечник