Ақжайық аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 тамыздағы № 5- шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 тамызда № 7232-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақжайық аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Ақжайық аудандық маслихат төрағасы С. Сиражев
2023 жылғы 18 тамыздағы № 5-
Шешіміне қосымша
1. "Ақжайық ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" Ақжайық аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 2-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6815 болып тіркелген);
2. "Ақжайық аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 2-2 "Ақжайық ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Ақжайық аудандық мәслихатының 2022 жылғы 19 мамырдағы № 16-4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28220 болып тіркелген);
3. "Ақжайық аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 2-2 "Ақжайық ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Ақжайық аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 желтоқсандағы № 22-4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №31092 болып тіркелген);
4. "Ақжайық аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 2-2 "Ақжайық ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Ақжайық аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 маусымдағы № 4-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7196-07 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Акжаикского районного маслихата
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 августа 2023 года № 5- . Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 25 августа 2023 года № 7232-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Акжаикского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Акжаикского районного маслихата С. Сиражев
Приложение к решению
от 18 августа 2023 года № 5-
1. Решение Акжаикского районного маслихата от 22 января 2021 года № 2-2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Акжаикского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6815);
2. Решение Акжаикского районного маслихата от 19 мая 2022 года № 16-4 "О внесении изменения в решение Акжаикского районного маслихата от 22 января 2021 года № 2-2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Акжаикского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28220);
3. Решение Акжаикского районного маслихата от 07 декабря 2022 года № 22-4 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 22 января 2021 года
№ 2-2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Акжаикского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31092);
4. Решение Акжаикского районного маслихата от 02 июня 2023 года № 4-2 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 22 января 2021 года
№ 2-2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Акжаикского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7196-07).