Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 сәуірдегі № 2-18 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 2 мамырда № 7159-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Бурлинскому району Западно-Казахстанской области
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 апреля 2023 года № 2-18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 мая 2023 года № 7159-07
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К. Ермекбаев
шешіміне қосымша
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілердің түрлері
Есептік бірлік

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Бурлинскому району Западно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата К. Ермекбаев
Приложение к решению
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Бурлинскому району Западно-Казахстанской области
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица