Бөрлі аудандық мәслихатының "Бөрлі ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 24 сәуірдегі № 2-22 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қазандағы № 7-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 18 қазанда № 7267-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 – бабы 2 - тармағына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының "Бөрлі ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 24 сәуірдегі №2-22 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7157-07 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К. Ермекбаев

О признании утратившим силу решения Бурлинского районного маслихата от 24 апреля 2023 года № 2-22 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Бурлинскому району"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 октября 2023 года № 7-5. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 18 октября 2023 года № 7267-07
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бурлинского районного маслихата от 24 апреля 2023 года №2-22 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Бурлинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №7157-07).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата К. Ермекбаев