Бөрлі аудандық мәслихатының "Бөрлі аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 28 наурыздағы № 22-6 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 қарашадағы № 8-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 10 қарашада № 7285-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының "Бөрлі аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Бөрлі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы №22-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5146 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К. Ермекбаев

О признании утратившим силу решения Бурлинского районного маслихата от 28 марта 2018 года № 22-6 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Бурлинского районного маслихата"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 ноября 2023 года № 8-5. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 10 ноября 2023 года № 7285-07
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бурлинского районного маслихата от 28 марта 2018 года №22-6 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Бурлинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5146).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата К. Ермекбаев