Жәнібек аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 10-10 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 8 қыркүйекте № 7239-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 – бабына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Т. Кадимов
2023 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 10-10 шешіміне қосымша
1. Жәнібек аудандық мәслихатының "Жәнібек ауданының жерлерін салық салу мақсатында жер салығының базалық ставкасының түзету коэффициентін бекіту туралы" 2006 жылғы 6 қыркүйектегі № 28-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-6-33 тіркелген) шешімі;
2. Жәнібек аудандық мәслихатының "Аудандық мәслихаттың 2006 жылғы 6 қыркүйектегі № 28-3 "Жәнібек ауданының жерлерін салық салу мақсатында жер салығының базалық ставкасын түзету коэффициентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2009 жылғы 16 ақпандағы № 14-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-6-84 тіркелген) шешімі;
3. Жәнібек аудандық мәслихатының "Жәнібек ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" 2021 жылғы 9 ақпандағы № 3-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6824 тіркелген) шешімі;
4. Жәнібек аудандық мәслихатының "Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 ақпандағы № 3-1 "Жәнібек ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 17-11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27904 тіркелген) шешімі;
5. Жәнібек аудандық мәслихатының "Жәнібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 ақпандағы № 3-1 "Жәнібек ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 26-11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31401 тіркелген) шешімі;
6. Жәнібек аудандық мәслихатының "Жәнібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 ақпандағы № 3-1 "Жәнібек ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 2 маусымдағы № 6-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7186-07 тіркелген) шешімі;

О признании утратившими силу некоторых решений Жанибекского районного маслихата
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 сентября 2023 года № 10-10. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 8 сентября 2023 года № 7239-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жанибекского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Т. Кадимов
Приложение к решению
от 5 сентября 2023 года № 10-10
1. Решение Жанибекского районного маслихата от 6 сентября 2006 года № 28-3 на государственном языке, на русском языке не принималось;
2. Решение Жанибекского районного маслихата от 16 февраля 2009 года № 14-7 на государственном языке, на русском языке не принималось;
3. Решение Жанибекского районного маслихата от 9 февраля 2021 года № 3-1 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Жанибекского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6824);
4. Решение Жанибекского районного маслихата от 29 апреля 2022 года № 17-11 "О внесении изменения в решение маслихата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 9 февраля 2021 года № 3-1 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Жанибекского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 27904);
5. Решение Жанибекского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 26-11 "О внесении изменения в решение маслихата Жанибекского района от 9 февраля 2021 года № 3-1 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Жанибекского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 31401);
6. Решение Жанибекского районного маслихата от 2 июня 2023 года № 6-1 "О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 9 февраля 2021 года № 3-1 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Жанибекского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7186-07).

7. Жәнібек аудандық мәслихатының "Жәнібек ауданының аумағында бөлек жергiлiктi қоғамдастық жиындарын өткiзу және жергiлiктi қоғамдастық жиынына қатысу үшiн ауыл, көше, көппәтерлi тұрғын үй тұрғындары өкiлдерiнiң санын айқындау тәртiбi туралы қағидасын бекiту туралы" 2014 жылғы 11 наурыздағы № 22-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3458 тіркелген).

7. Решение Жанибекского районного маслихата от 11 марта 2014 года № 22-1 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Жанибекского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3458).