Жәнібек аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-19 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 28 желтоқсанда № 7313-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 – бабына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Т. Кадимов
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 15-19 шешіміне қосымша
1. Жәнібек аудандық мәслихатының "Жәнібек аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 27 наурыздағы №20-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5158 болып тіркелген) шешімі;
2. Жәнібек аудандық мәслихатының "Жәнібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 20-7 "Жәнібек аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 29 сәуірдегі №17-10 шешімі;
3. Жәнібек аудандық мәслихатының "Жәнібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 20-7 "Жәнібек аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 14 сәуірдегі №2-3 шешімі;
4. Жәнібек аудандық мәслихатының "Жәнібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 20-7 "Жәнібек аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2023 жылғы 26 маусымдағы №7-3 шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Жанибекского районного маслихата
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 15-19. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 28 декабря 2023 года № 7313-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жанибекского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Т. Кадимов
Приложение к решению
от 27 декабря 2023 года № 15-19
1. Решение Жанибекского районного маслихата от 27 марта 2018 года №20-7 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Жанибекского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5158);
2. Решение Жанибекского районного маслихата от 29 апреля 2022 года №17-10 "О внесении изменения в решение Жанибекского районного маслихата от 27 марта 2018 года № 20-7 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Жанибекского районного маслихата";
3. Решение Жанибекского районного маслихата от 14 апреля 2023 года №2-3 "О внесении изменения в решение Жанибекского районного маслихата от 27 марта 2018 года № 20-7 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Жанибекского районного маслихата";
4. Решение Жанибекского районного маслихата от 26 июня 2023 года №7-3 "О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 27 марта 2018 года № 20-7 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Жанибекского районного маслихата".